Seko mums Šodien saziedoti jau 10,694.29 €

Palīdzība Jurim Greinim

Mērķis: rehabilitācija 8 gadus vecam zēnam

 Gadā nepieciešams: 2299 Ls

Jurim ir epileptiskas lēkmes kopš 5 mēnešu vecuma. Terapijā saņem zāles, bet sakarā ar smadzeņu bojājumu viņš nerunā, vai arī atsaucās pēc vairākkārtīga lūguma. Ir neveikls un ir koordinācijas traucējumi. Gaita lēna, nestabila.

Pateicoties ziedotāju atsaucībai Reinim bija iespēja  apmeklēt Montesori nodarbības un reitterapiju,  kā arī zēns saņēma delfīnterapijas kursu Evpatorijā.

 Pēc šīm nodarbībām  ir vērojams uzlabojums zēna veselībā. Agrāk nespēja pārlikt kāju pāri ritenim un ar to pabraukt, tad pateicoties reitterapijas nodarbībām  Juris ir drošāks un sēž stabili, ar kājām pats spēj iekārtoties  un turas zirgam mugurā. Pēc Montesori terapijas var lietas nosaukt tam atbilstošos vārdos. Cenšas izteikt savas vēlmes, kaut vai neskaidri pa 1-2 vārdi. Pēc delfīnterapijas Juris kļuvis atvērtāks un pats sāka veidot pirmos teikumus pielietojot savu vārdu krājumu ko ir iemācījies. Ļoti apmierināts un labi jūtas ūdenī un ūdens procedūrās. Ar lielu uzmanību un interesi klausās un vēro delfīnus, ko arī izrāda skaņās, gan vārdos vēlmi darboties kopā ar delfīniem. Pēc otrās dienas terapijas Juris pats izveidoja 5 vārdu teikumu, kurā uzrunāja: „Mamma,....”, ko nekad iepriekš nebija darījis.

Redzot šīs pozitīvās izmaiņas iesāktās rehabilitācijas ir jāturpina. Līdzekļu tam nepietiek, tāpēc ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt.

Palīdzēsim Jurim atveseļoties!

 

Projekts ievietots portālā 19.04.2010

Projekts noslēgts 31.12.2010

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Cilvēkos ir spēks!

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 244.67 €