Seko mums Šodien saziedoti jau 165.00 €

Palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Jevgenijai no Rīgas ir 36 gadi, viņa ir mamma 5 gadus vecam dēliņam. Jevgenija jau vairāk kā 20 gadus sadzīvo ar smagu diagnozi. 15 gadu vecumā Jevgēnijai atklāts retas formas vairogdziedzera audzējs. Tika veikta  operācija, pēc diviem gadiem vēl viena. Visu šo gadu garumā Jevgenijai bija metastāzes plaušās un kakla limfmezglos, taču tās neprogresēja un speciāla ārstēšana nebija nepieciešama, tikai regulāra novērošana. Neskatoties uz diagnozi, Jevgēnija ir aktīva un dzīvespriecīga, vienīgi pēdējos gadus pēc dēliņa piedzimšanas vairs nestrādā, jo regulāras veselības pārbaudes prasa pavadīt daudz laika slimnīcā.

Tomēr pēdējā laikā audzēja izplatība ir sākusi progresēt, viena metastāze palielinājās uz kakla, ko ar lāzeru veiksmīgi noņēma, taču tagad jaunas metastāzes atklātas aknās. Šobŗīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ķīmijterapiju ar valsts daļēji kompensējamu medikamentu Vandetanibum. Ik mēnesi Jevgēnijai pašai medikamentu iegādei ir nepieciešami 2574,76 eiro, kopā 11 kursiem - 28 322,36 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņa lūdz palīdzību medikamentu iegādei.

Palīdzēsim Jevgenijai!

Projekts ievietots portālā 10.06.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Ukrainas bēgļu atbalstam

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

"Salabo" cilvēku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 097 896.77 €