Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Jeļizavetai Bogdanovai

Mērķis: rehabilitācija 4 gadus vecai meitenītei.

Gadā nepieciešami: 2055 lati

Jeļizavetai ir 4 gadi. Meitene piedzima 40. grūtniecības nedēļā, svars 3.310 kg un augums 55 cm. Diagnozi bērnu cerebrālā trieka Jeļizavetai uzstādīja1 gada vecumā. Jeļizaveta ir gudra, jautra un sabiedriska meitene. Ļoti patīk bērnu sabiedrība, labprāt apmeklē bērnudārzu.

Šajos gados ir izieti vairāki ārstēšanās kursi ar dažādām ārstēšanās metodēm Latvijā, Ukrainā.

Jeļizaveta ir saņēmusi 2 rehabilitācijas kursus Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Viens kurss bija ar ziedotāju atbalstu. Paldies visiem, kas ziedoja!

 Pēc katra ārstēšanās kursa parādās ļoti nozīmīgi rezultāti un ģimene ļoti priecājas par katru panākumu, kas uzlabo meitas veselību.

Jeļizaveta regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā „Vaivari”, patstāvīgi apmeklē ārstnieciskās fizkultūras, reitterapijas nodarbības.

Saņemot šos rehabilitācijas kursus, meitenītei ir mazinājies muskuļu tonuss. Lai veicinātu bērna attīstību un veselības uzlabošanos ir nepieciešams turpināt rehabilitāciju.

Ģimene lūdz sabiedrības palīdzību. Gadā nepieciešami 2055 lati.

Projekts ievietots portālā: 24.09.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viesturam Zariņam

Palīdzība Arturam Levickim

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €