Seko mums Šodien saziedoti jau 4,525.91 €

Palīdzība Jānim Miķelim Vītoliņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Jānim Miķelim ir 8 gadi. Puikam ir jaukti attīstības traucējumi - vidēji smaga / smaga garīgā atpalicība, izteikti runas attīstības traucējumi, ATS traucējumi.
Jānis kopš 2 gadu vecuma ir apmeklējis dažāda veida attīstošās nodarbības un terapijas, lai uzlabotu komunikācijas un saziņas prasmes, pašaprūpes iemaņas un uzvedību kopumā (par pašu līdzekļiem - montesori, mūzikas terapijas, karsto smilšu terapijas, logopēds, fizioterapijas, vingrošana, reitterapija, ergoterapijas, ABA terapijas, baseins). Puikam augot, kopš 4 gadu vecuma ir parādījušās arī agresijas izpausmes, gan pret sevi, gan pret citiem. Tas lielākoties ir skaidrojams ar nespēju paust savu gribu, puika netiek saprasts, brīžiem pašam arī nav saprotams ko vēlas. Pēdējo 4 gadu laikā zēns regulāri apmeklē gan ergoterapijas, gan ABA terapijas nodarbības, kas zēnam būtiski ir uzlabojis prasmi ģērbties, sapratni par lietām un saskarsmes spējas ar ģimenes locekļiem, bet tomēr ar to nepietiek. Jānim augot parādās arvien jauni niķi, stiķi, hiperaktivitāte un uzvedības traucējumi, tāpēc ir ļoti nepieciešams turpināt šīs nodarbības. Lai arī ir uzlabojumi, tomēr zēns joprojām neprot patstāvīgi aizpogāt vai aizvilkt rāvējslēdzēju, nomazgāt, noslaucīt rokas u.c. pašaprūpes iemaņas. Pēdējā laikā zēns parāda labus rezultātus saziņā ar alternatīvās komunikācijas metodi (PETS kartiņām), tāpēc arī būtu svarīgi turpināt un attīstīt šo komunikācijas prasmi speciālistu uzraudzībā. Savukārt baseina nodarbības būtu ļoti nepieciešamas stresa, hiperaktivitātes un agresijas mazināšanai.

Lai veicinātu Jāņa attīstību, speciālisti rekomendējuši turpināt iesākto terapiju.  Ģimenei nav nepieciešamo līdzekļu, lai apmaksātu šīs terapijas, tāpēc ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Jānis varētu saņemt:

  • ABA terapijas nodarbības, 96 nodarbības x 25 eiro, kopā 2400 eiro;
  • Ergoterapijas nodarbības,48 nodarbības x 20 eiro, kopā 960 eiro;
  • Peldēšanas nodarbības ar treneri, abonements 65 eiro x 12, kopā 780 eiro.

Lai nodrošinātu Jānim rehabilitācijas pakalpojumus gadam kopā nepieciešami 4140 eiro, no kuriem 3119.53 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2021. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1020.47 eiro.

Palīdzēsim Jānim Miķelim! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 04.01.2021

Projekts noslēgts 16.09.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Markusam Sidorovam

Palīdzība Nikolajam Omeļjanam

Palīdzība Germanam Toropovs

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 856 859.50 €