Seko mums Šodien saziedoti jau 150.00 €

Palīdzība Jānim Kaurātam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta. 

Jānim no Mārupes novada Skultes pagasta ir 63 gadi. Pirms 3 gadiem nelaimes gadījumā gāja bojā viņa 18 gadus vecā meita, drīz pēc tam viņu pašu skāra insults. Taču pirms gada Jāni piemeklēja atkārtots insults, kā rezultātā viņš zaudēja redzi labajā acī un pastiprinājās kreisās puses kustību traucējumi, kas bija radušies jau pirmā insulta rezultātā.

Tā kā līdzšinējā  insulta ārstēšana Jānim uzlabojumus nebija devusi, viņš izlēma ārstēties ar antroposofās medicīnas līdzekļiem. Ārsta vizīte un 3 mēnešu zāļu kurss izmaksā 1160 eiro. Jānis ir trūcīgs un pats šo ārstniecību nevar apmaksāt, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Jānim!

Projekts ievietots portālā 16.08.2018

Projekts noslēgts 09.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Stiprini Stipros!

Gaisma mūsu brīvībai!

Dakteris Poga

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 159 062.57 €