Seko mums Šodien saziedoti jau 1,075.15 €

Palīdzība Ivetai Konovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Ivetai no Tukuma novada Pūres pagasta ir 39 gadi. 20 gadus ilgā kopdzīvē ar vīru Jāni ir izaudzināti 4 talantīgi bērni - divas meitas 21 un 17 gadus vecas un divi dēli - 18 un 12 gadus veci. Iveta cep fantastiskas kūkas, ir prasmīga rokdarbniece. Iveta pēdējos gadus strādā netālajā šokolādes ražotnē, kuras gardumus pazīst visā Latvijā. Ivetai ļoti patīk viņas darbs, taču šobrīd viņa nespēj strādāt slimības dēļ.

Pērn augustā Ivetai atklāja dzemdes kakla vēzi. Kopš tā laika viņa pārcietusi vairāk kā 30 staru terapijas, diemžēl slimība attīstās un zāles nepalīdz. Paralēli ķīmijterapijai Ivetai nepieciešama papildus terapija ar medikamentu Avastin, kas uzlabo ķīmijterapijas iedarbību. Latvijā diemžēl valsts to neapmaksā un arī individuālo kompensāciju valsts Ivetai ir atteikusi. Viena kursa cena ir 1932.76 eiro, nepieciešami 6 kursi par kopējo summu 11596.56 eiro. Ivetas ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ivetai!

Projekts ievietots portālā 20.06.2017

Projekts noslēgts 19.07.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsta programma PLECS

Aprūpe mājās

Dāvana jaundzimušajiem

Palīdzība Ingum Godļevskim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

42 545.92 €