Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Ivanam Dejevam

Mērķis: 1 gada 5 mēnešus veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams:6000

Ivanam ir viens gadiņš un pieci mēneši. Mazulis piedzima izteikti hipotonisks, nevēra vaļā actiņas, nezīda. Diagnoze – Pradera Villija sindroms no dzimšanas. Pradera Villija sindroms ir iedzimta hromosomu pataloģija. Dzīvē tas nozīmē, ka bērniņš neraud, negugina, nesēž, nerāpo, ir apgrūtināta ēšana un muskulatūras hipotonija. Slimība atstāj iespaidu uz visu dzīvi, gan uz garīgo  veselību, gan fizisko. Bērnam ir nepieciešama īpaša aprūpe un regulāra rehabilitācija.

Ivana vecāki cenšas palīdzēt savam puisēnam visiem spēkiem. Pateicoties viņu neatlaidībai, zēnam tika rasta iespēja ārstēties Sanktpēterburgas Cilvēka smadzeņu institūtā, kur ar īpašu metodi tiek palīdzēts bērnam attīstīties. Pēc pirmās ārstēšanas kursa Ivans sāka stabili turēt galvu, veļas, labāk ēd un dažas minūtes pat spēj patstāvīgi pasēdēt.

Lai mazais Ivans varētu turpināt ārstēties, nepieciešami 6000 lati. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ viņi vēršas ar lūgumu palīdzēt.


2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Ivanam Dejevam tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 08.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Atkārtota palīdzība Guntai Sārtaputnai

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Cilvēkos ir spēks!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €