Seko mums Šodien saziedoti jau 656.80 €

Palīdzība Ivanam Čerņavskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Septiņgadnieks Ivans ir zinātkārs puika, kuru interesē apkārt notiekošais. Ivans ir draudzīgs, patstāvīgs un čakls puika. Zēns dzima priekšlaicīgi, 32.grūtniecības nedēļā. Skābekļa bada rezultātā izveidojās bojājumi smadzenēs, kuru dēļ Ivanam ir paaugstināts muskulatūras tonuss. Zēnam uzstādītā diagnoze ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska paraparēze. Ivans līdz šim ir apmeklējis neskaitāmus rehabilitācijas kursus, speciālistus un ļoti čakli strādā, lai kļūtu patstāvīgs un neatkarīgs. Ivana lielākie palīgi ir viņa ģimene, kas viņam asistē un atbalsta.

Lai Ivans kļūtu vēl patstāvīgāks, rehabilitācija ir jāturpina - gadā nepieciešami vismaz 2 intensīvi rehabilitācijas kursi. Kopā nepieciešami 5370 eiro!

Palīdzēsim Ivanam Ziemassvētkos!

Projekts ievietots portālā 12.12.2019

Projekts noslēgts 02.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Demidam Purvinskim

Palīdzi bērniem staigāt!

Draugu stipendija 2020

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

957 244.21 €