Seko mums Šodien saziedoti jau 503.00 €

Palīdzība Ingum Godļevskim

Ingum ir 33 gadi. Viņš ar dzīvesbiedri un 3 gadus veco dēliņu dzīvo un strādā Liepājā. Ingus jau vismaz 10 gadus cīnās ar trofiskām čūlām, daudz nācies pavadīt slimnīcās, pārciestas vairākas operācijas. Pirms četriem gadiem viņam tika atklāts arī cukura diabēts.

Šīm veselības problēmām līdzi nācis arī pataloģisks svara pieaugums, reiz pat viena mēneša laikā svars pieaudzis par 50 kilogramiem. Šobrīd, kad Ingus svars ir 160 kilogrami, ārsti rekomendējuši veikt bariatrisku operāciju svara samazināšana medicīnisku apsvērumu dēļ. Tas ir būtiski kopējā veselības stāvokļa uzlabošanai.

Operācija nav valsts apmaksāta. Operācijas veikšanai Liepājas slimnīcā nepieciešami 3138.34 eiro, kas ietver operāciju, medicīniskās tehnoloģijas un uzturēšanos slimnīcā. Ingum šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Ingum! 

Projekts ievietots portālā 11.01.2018

Projekts noslēgts 04.12.1999

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Bērna sargeņģelis

Palīdzēsim trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Ingvildai Valainei

Palīdzība Normundam Strupulim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 519.61 €