Seko mums Šodien saziedoti jau 8,314.27 €

Palīdzība Ingai Treijai

12. decembrī Inga devās mūžībā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību visiem tuviniekiem.

Neizlietotos ziedojumus Ziedot.lv izlieto citu cilvēku ārstniecībai. Ja nevēlaties, ka ar Jūsu ziedojumu palīdz citam smagi slimam onkoloģiskam pacientam, tad mēneša laikā var lūgt Ziedot.lv ziedojumu atgriezt, sūtot iesniegumu un maksājuma uzdevumu līdz 2019. gada 1. martam. 

Ingai ir 59 gadi, viņa ar vīru dzīvo Valmierā. Inga ir enerģiska, uzņēmīga un aizrautīga sieviete. Atmodas laikos viņa bija spējusi stāties līdzās kungiem gan biznesā, gan iegūt čempiones titulu medību šaušanā. Nesen, apprecoties otrreiz, viņa nomainīja, ne tikai uzvārdu, bet arī vārdu, jo pases vārds Ingrīda ikdienā praktiski netika lietots. Kuldīdznieki viņu atcerēsies kā Ingu Freibergu – aktīvu un uzņēmīgu 3 bērnu mammu, kura daudzus gadus bija vietējo un pilsētas viesu iemīļotās kafejnīcas “Namiņš” un veikala “ Ingas veikaliņš”  saimnieci. Kad bērni pieauga, mainījās ekonomiskā situācija un darba gaitas Ingu aizveda uz Rīgu, pēc dažiem gadiem izira viņas laulība. Nu vairākus gadus viņa dzīvo Valmierā. 

Kad pirms četriem gadiem Ingai tika veikta gūžas endoprotezēšana, audos tika konstatētas vēža metastāzes. Atklājās, ka Ingai ir vairogdziedzera audzējs, kas ir izplatījies kaulos. Četru gadu garumā cītīgi ārstējoties, Inga spējusi sadzīvot ar šo smago slimību. Neskatoties uz grūtībām un sāpēm, Inga ir optimisma un apņēmības pilna, smaida caur asarām. Šobrīd ārstu konsīlijs kā vienīgo iespēju ārstēties Ingai ir nozīmējis medikamentu Nexavar. Lai arī to daļēji kompensē valsts, tomēr ik mēnesi Ingai pašai jāmaksā 2959.70 eiro. Ārstniecība ir plānota gada garumā. Ingai šādu līdzekļu nav, slimības dēļ viņa vairs nespēj aktīvi strādāt, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

19. jūlijā tapa zināms, ka zāļu cena ir samazināta un ik mēnesi nepieciešami 854.54 eiro. 

Palīdzēsim Ingai!

Projekts ievietots portālā 17.05.2018

Projekts noslēgts 01.02.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Rūpju bērnu māmiņām

"Cimdiņš" kustībā

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

780 576.95 €