Seko mums Šodien saziedoti jau 180.00 €

Palīdzība Imantam Šilderam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, pārvešanai nepieciešamā summa ir saziedota! Pārējie ziedojumi tiks izlietoti rehabilitācijai. 

Imants ir tālbraucējs šoferis no Liepājas, 7 gadus vecas meitiņas tētis. Šī gada janvārī Imants bija devies kārtējā reisā uz Zviedriju. Kopš 15. janvāra sieva ar viņu nevarēja sazināties, līdz 18. janvārī viņš tika atrasts savā automašīnā, kur viņš bezpalīdzīgā stāvoklī bija pavadījis 2 diennaktis pēc pārciesta insulta.

Imants nekavējoties tika nogādāts Tiohundra klīnikā Zviedrijā, kur viņa ārstniecību sedz Eiropas veselības karte. Viņa stāvoklis bija ļoti smags, ķermeņa temperatūra bija vien 33 grādu, ilgstoši nekustīgi sēžot bija radies kājas mīksto audu saspiedums un muskuļu atrofija, kas šobrīd draud ar kājas amputāciju. Mediķi Zviedrijas slimnīcā cīnījās ar insulta un ilgstoši nesaņemtās palīdzības sekām, tika veikta asinspārliešana un 5 operācijas.

Šobrīd Imanta stāvoklis ir ļoti smags, bet pietiekami stabils, lai viņu pārvestu turpmākai ārstniecībai Latvijā. Pārvešana iespējama īpaši sakaņotā reisā ar prāmi tikai Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta Specializētās medicīnas centra brigādes pavadībā, par ko Imanta ģimenei jāmaksā 3500 eiro. Imanta ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ sieva lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Imantam nokļūt mājas un veseļoties! 

 

Projekts ievietots portālā 07.02.2018

Projekts noslēgts 12.03.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Dakteris Poga

Draugu stipendija 2018

Dāvā smaidu Latvijas bērniem!

Namiņš bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

511 335.72 €