Seko mums Šodien saziedoti jau 3,156.85 €

Palīdzība Ilzei Laucei

27. janvāra vakarā, savā vārda dienā klāt esot visām trīs meitām, Ilzes cīņa ar smago slimību beidzās. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei. No saziedotajiem līdzekļiem tiks segti apbedīšanas izdevumi. Atlikušie līdzekļi tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos. 

Ilzei ir 55 gadi, viņa dzīvo Rīgā. Ģimenē ir izaudzinātas trīs meitas, visas ieguvušas augstāko izglītību, aug septiņi mazbērni. 20 darba gadi nodienēti Valsts robežsardzē, strādājot vadošos un atbildīgos amatos Liepājā un Rīgā. Ilze piedalījusies Latvijas prezidentūras Eiropas Savienībā sagatavošanā un īstenošanā Robežu darba grupā. Par savu ieguldījumu viņa saņēmusi vairākus Valsts robežsardzes un Iekšlietu ministrijas apbalvojumus, kā arī apbalvojumus par nopelniem Latvijas valsts labā - 2013.gadā viņa kļuvusi par Viestura ordeņa virsnieci. Ilze interesējās par literatūru un atbalsta dzīvnieku patversmes. Pēdējā laikā viņa iesaistījusies arī krūts vēža pacienšu atbalsta biedrības "Vita" darbībā.

Kā katram, arī Ilzei bija sapņi un plāni turpmākajai dzīvei. Taču dzīve ienes savas korekcijas, un darba gaitas Ilzei diemžēl nācās pamest smagas slimības dēļ. Pirms gada Ilzei tika atklāts metastātisks krūts vēzis. Izieti vairāki ārstēšanas kursi, tomēr slimība turpina progresēt. Kā nākamā un vienīgā ārstēšanās iespēja Ilzes gadījumā ir medikaments Palbociclib, ko viņai nozīmējis ārstu konsīlijs. Tas ir jaunākās paaudzes pretvēža medikaments, kas paredzēts metastātiska krūts vēža ārstniecībai, ko valsts nekompensē. Nacionālajā veselības dienestā valsts atbalstu viņai atteica. Atteikumu viņa pārsūdzējusi, bet atbilde vēl jāgaida, taču ārstniecība jāuzsāk nekavējoties.

Mēneša kurss maksā 2941.12 eiro, vienu iepakojumu Ilze iegādājusies par saviem līdzekļiem, bet kopā 11 mēnešu ārstniecībai nepieciešami 32352.32 eiro. Ilzei šādu līdzekļu nav, meitas auklē savus mazulīšus un katrā ģimenē ir tikai viens pelnītājs. Tādēļ Ilze lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Ilzei! 

Projekts ievietots portālā 17.11.2017

Projekts noslēgts 29.01.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Valtera Grata aprūpē

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība Adrianam Čepulim

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

161 627.21 €