Seko mums Šodien saziedoti jau 6,485.00 €

Palīdzība Ilzei Būdniecei

Ilze ir 47 jauna, enerģiska 2 bērnu mamma. Pēdējos gadus Ilze bērnus audzina viena, pārcēlusies no Rīgas uz dzīvi Neretas pusē. Uz piedzīvotājām grūtībām, viņa raugās no gaišās puses. 

Ilze ir medmāsa ar lielu darba pieredzi Rīgas slimnīcās. Šobrīd viņa strādā Neretas skolā par medmāsu. Viņa daudziem ir palīdzējusi dzīvot un sadzīvot ar slimību, kā arī pieņemt dzīvi pēc slimības. Diemžēl dzīvi ar slimību nācās piedzīvot arī viņai pašai. Pirms 4 gadiem viņai tika atklāts krūts vēzis. Pirmajā posmā slimība tika veiksmīgi uzveikta, taču pirms gada sāpes kaulos un elpas trūkums raisīja bažas par slimības atgriešanos. Diemžēl izmeklējumi to apstiprināja. Prognozes par izveseļošanos bija pesimistiskas, taču Ilze nepadevās, bet devās uz konsultāciju Tartu universitātes slimnīcā. Pateicoties, Tartu slimnīcā nozīmētai terapijai Ilze ir varējusi dzīvot ar cerību uz nākotni. Jau pus gadu Ilze par saviem līdzekļiem ārstējas Tartu, taču šobrīd nozīmētā ārstniecībai Ilzei nav iespējama augsto izmaksu dēļ.

Tartu slimnīcas mediķi ir nozīmējuši Ilzei medikamentu Faslodex – 2 devas 1000 eiro apmērā kombinācijā ar Ibrance, kas izmaksā 2846.54 eiro. Par ārstniecības kursa ilgumu Tartu mediķi vēl lems, taču ārstniecība jāsāk nekavējoties, taču līdzekļi zāļu iegādei Ilzei nav.  Ibrance Latvijā ir daļēji valsts kompensējams medikaments, ko Nacionālais veselības dienests piešķir individuālā kārtībā. Tai pat laikā, cenas ziņā Igaunijā nopērkamās zāles, pat bez valsts kompensācijas, ir pat nedaudz lētākas.

“Tartu slimnīcā mani atkal uzlika uz ceļa ko sauc par dzīvi. Es ļoti gribu dzīvot un uzaudzināt savus bērnus, kuri šobrīd ir spuraini, bet bezgala mīļi pusaudži. Un gribu joprojām palīdzēt dzīvot tiem, kuri nevar samierināties, kad uzzina par ļaunu slimību”, stāsta Ilze un lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Ilzei!

Projekts ievietots portālā 05.10.2018

Projekts noslēgts 25.10.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini stipros

Grāmatu starts

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Operācija Lindai Silai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

268 089.19 €