Seko mums Šodien saziedoti jau 18,146.58 €

Palīdzība iluzionistam Genadijam Paļčevskim

Genādijam saziedotie, bet neizlietotie līdzekļi, novirzīti Ziedot.lv onkoloģijas fondā. Fondā tiek uzkrāti tie līdzekļi, ko dažādu iemeslu dēļ nav izlietojuši onkoloģijas pacienti un ziedotāji nav lūguši šos ziedojumus atgriezt. Palīdzību no fonda līdzekļiem piešķir proporcionāli, kad trūkst līdzekļi palīdzības sniegšanai aktuālajiem palīdzības lūgumiem.

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota!  13. septembrī Genadijs dodas uz klīniku Hanoverē! 

Šī gada 3.jūlijā bija pēdējā pazīstamā iluzionista Genadija Paļčevska uzstāšanās publikas priekšā. Tai laikā mākslinieks, kuru ciena un mīl gan Latvijā, gan ārzemēs, bija slims jau gandrīz gadu. Genādiju skārusi reta slimība – siekalu dziedzeru vēzis. Ārsti Latvijā ilgu laiku nespēja uzstādīt pareizo diagnozi. Genadijam tika veikts ķīmijterapijas un apstarošanas ārstnieciskais kurss.  Diemžēl veselības stāvoklis pasliktinājās. Kļuva skaidrs, ka vai nu jāmeklē alternatīvas, vai arī Genādija ģimenei vajadzēs noraudzīties kā viņu vīrs un tēvs mirst.

Paļčevski ir precējušies jau 25 gadus, viņiem ir divi 10 un 8 gadus veci bērni. Šī gada augustā Paļčevski salaulājās baznīcā. Lēmumu par laulāšanos Paļčevski pieņēma jau pirms diviem gadiem, kad Genadijs bija vesels un nekas neliecināja par smago slimību.

„Jā, pirms diviem gadiem mēs vēlējāmies sarīkot sev lielus svētkus, bet tagad, kad Gena jūtas tik slikti, pēc laulību ceremonijas mēs klusi pasēdējām mājās. Vīrs man uzdāvināja sudraba gredzentiņu ar sirsniņas pusīti. Otra šīs sirds pusīte ir pie viņa, lai mēs tur debesīs nepazaudētu viens otru. Un tā arī ir, mēs esam viena vesela divas pusītes un mīlam viens otru visu mūsu dzīvi” – stāsta Jeļena.

 „Mēs nevēlējāmies publicitāti, nevēlējāmies, lai kāds zinātu, ka Genadijam ir šāda slimība. Viņš turpināja uzstāties, bet šobrīd šis ir dzīvības vai nāves jautājums. Es mīlu savu vīru un izdarīšu visu, kas ir manos spēkos, lai viņam palīdzētu” – saka Jeļena Paļčevska, kurai nācās sava vīra slimības dēļ aizvietot viņu lomās, kur iepriekš bija viņa asistente.  Genādijs pirms 5 gadiem uzstādīja Ginesa rekordu atrodoties ieslēgtam ledus kubā. Tas notika Maskavā, šo notikumu plaši aprakstīja mēdiji. 

Šobrīd Genādija ārstniecību ir uzņēmusies klīnika Hanoverē, Vācijā. Klīnika piedāvā 3 nedēļu ārstniecības kursu par kopējo summu 14 400 eiro, papildus nepieciešami līdzekļi tulka apmaksai, ceļa un uzturēšanās izdevumu segšanai. Genadiju ceļā pavadīs sieva Jeļena. Diemžēl Paļčevsku ģimenei nav līdzekļu, lai apmaksātu nepieciešamos izdevumus, jo pašlaik vienīgais ģimenes apgādnieks ir palikusi tikai Jeļena. Lai apmaksātu Genadija Paļčevska ārstēšanos un dāvātu viņam iespēju vēl dzīvot, kopā ir nepieciešami 16 000 EUR. Ārstniecību vēlams sākt jau septembrī, jo slimība strauji progresē.

Palīdzēsim Genadijam apturēt smago slimību!

Projekts ievietots portālā 01.09.2015

Projekts noslēgts 11.09.2015

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Sabīne Strode

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Vladimiram Šuļginam

Palīdzība Leonardam Ļaksam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 455 082.29 €