Seko mums Šodien saziedoti jau 10.00 €

Palīdzība Ilonai Visockai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mūsu atbalsts nepieciešams Ilonai no Ķekavas novada. Meitenītei ir 7 gadi, viņa ir ļoti pozitīva, dzīvespriecīga un komunikabla meitene. Ilonas veselības problēmas sākās no pusgada vecuma – izteikts vājums, dermatīts un gremošanas problēmas, kā arī meitene sāka pastāvīgi staigāt tikai 4 gados un vēl joprojām var nokrist, nejūtas droši ejot bez atbalsta. Ilona nevar pilnībā iztaisnot kājas, un tas apgrūtina kustības. Neskatoties uz pārvietošanās grūtībām, Ilonai ir savi hobiji un viens no tiem ir zīmēšana. Meitenes talantu zīmēšanā pamanīja jau bērnudārzā un, lai attīstītu savus talantus, viņa apmeklē mākslas nodarbības.

Speciālisti Ilonai rekomendē regulārus intensīvās rehabilitācijas kursus, kas gadā izmaksā 6765 eiro. Ilonas ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Ņemot vērā meitenes neizmērāmo vēlmi pašai brīvi pārvietoties un iesaistīšanos rehabilitācijā, vecāki tic, ka ir pavisam tuvu Ilonas lielajam sapnim – skriet savām kājiņām.
Ilona būs ļoti pateicīga ikvienam par palīdzību!
Palīdzēsim Ilonai!

Projekts ievietots portālā 08.05.2023

Projekts noslēgts 13.07.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Onkoloģijas pacientiem

Palīdzība Sindijai Dunaiskai

Bērniem ar autismu

Palīdzība Braienam Paškevičam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 220.84 €