Seko mums Šodien saziedoti jau 11,004.29 €

Palīdzība Iļjam Vasakovam

Mērķis: 2 gadus un 6 mēneši veca zēna rehabilitācija
Gadā nepieciešams: 8000

Iļjam ir divi gadi un 6 mēneši. Diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Zēns piedzima 29.grūtniecības nedēļā. Viņa svars bija tikai 1kg 890 grami. Pirmo dzīves mēnesi mazais puika pavadīja slimnīcā. Kad trīs mēnešu vecumā Iļjam veica redzes pārbaudi, nekādas problēmas ārsti nekonstatēja. Tomēr mamma pēc kāda laika ievēroja, ka zēnam ir problēmas ar redzi, jo pusgada vecumā viņš nesekoja līdzi mantiņām. Tas, ka puisītis vēl nerāpo un pat neveļas, tika skaidrots ar to, ka viņš dzimis priekšlaicīgi un satraukumam neesot pamata.

Kad astoņu mēnešu vecumā Iļjam tika veikta atkārtota redzes pārbaude, tika atklāta vesela diagnožu virkne – spastiska tetrapareze, centrālās nervu sistēmas bojājums un redzes nerva atrofija. Vēlāk atklājās arī psihomotorās attīstības aizture.

Ar ziedotāju palīdzību Ilja jau bija Maskavas Medicīnisko tehnoloģiju institūtā, kas nodarbojas ar cilmes šūnu pārstādīšanu. Izgāja rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Jau tagad ir redzami rezultāti un vecākiem ir cerība uz dēla izveseļošanos! Zēnam nepieciešams turpināt ārstēšanos!

Lai iegūtu vēl labākus rezultātus 4 reizes gadā jāapmeklē Maskavas Medicīnisko tehnoloģiju institūtu un vismaz 2 reizes gadā ir jāiziet rehabilitācijas kursu Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā. Lai zēns saņemtu šo rehabilitāciju, nepieciešami 8000 latu. Palīdzēsim Iļjam!

2009. gada oktobrī- novembrī Alūksnē  Supernetto veikalā ziedojumu kastītēs Iļjam Vasakovam tika saziedoti 795,22 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 24.10.2008., pēdējās izmaiņas 14.01. 2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Stiprini Stipros 2021

Palīdzība Viesturam Zariņam

Atkārtota palīdzība Uldim Vasiļevskim

Palīdzība Jūlijai Trofimovai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 554.67 €