Seko mums Šodien saziedoti jau 501.00 €

Palīdzība Igoram Andrijevskim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par palīdzību. Sakarā ar izveidojušos trombu galvā, Igors 29. novembrī nomira. Visdziļākā līdzjūtība visiem tuviniekiem. Par neizlietotajiem līdzekļiem tiks segti apbedīšanas izdevumi. 

Igoram no Jelgavas ir 53 gadi. Jaunībā Igors aktīvi nodarbojies ar peldēšanu, darba gaitas pagājušas celtniecībā. Igoram nācās piedzīvot pirmās sievas nāvi un viņš viens izaudzināja meitu.

Pirms 3 gadiem Igoru piemeklēja vēl viena nelaime. Viņam tika atklāts ļaundabīgs audzējs – limfoma. Veselu gadu viņš pavadīja slimnīcā, tad slimība uz neilgu laiku atkāpās, taču šobrīd tā atkal progresē. Ārsti nozīmējuši valsts neapmaksātas zāles Bendamustine, kuras nepieciešams lietot 6 mēnešus. Viena mēneša deva maksā 1361.28 eiro (cena mainīta sakarā ar zāļu sadārdzinājumu), kopā nepieciešami 8167.68 eiro. Meitas ģimenē aug bērniņš ar attīstības traucējumiem, gada nogalē gaidāms vēl viens bērniņš. Igoram un viņa ģimenei šādu līdzekļu nav. Tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Igoram!

Projekts ievietots portālā 23.08.2018

Projekts noslēgts 30.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Intaram Začestem

Palīdzība Juliannai Joffei

Palīdzi ķepaiņiem sagaidīt īsto ģimeni!

Brīvības piemineklis neredzīgiem cilvēkiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

6 689 787.94 €