Seko mums Šodien saziedoti jau 575.00 €

Palīdzība Ievas Ivkinas ģimenei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota un auklīte Ievai būs pieejama ilgākam laika posmam. 

Ieva Ivkina ir smaidīga, dzīvespriecīga un gudra meitene. Viņai ir 27 gadi un Ieva kopš dzimšanas ir piesaistīta ratiņkrēslam. Savas slimības, BCT- bērnu cerebrālā trieka, kura ir dzemdību traumas rezultāts, dēļ viņa nespēj veikt nekādas fiziskas darbības. Tas nozīmē, ka Ieva pati nevar apģērbties, paēst, nokļūt līdz vajadzīgai vietai (tai skaitā uz labierīcībām), viņai 24 stundas diennaktī ir vajadzīgs palīgs.

Meitene dzīvo kopā ar savu ģimeni- mammu, tēti un omīti Madonas novada Kalsnavas pagastā. Diemžēl situācija ir tāda, ka mamma ir vienīgā, kura var Ievu aprūpēt, jo omīte ir veca un nav vairs tik spēcīga, bet tētis pats ir 1.grupas invalīds. Kad mammai jātiek uz dažādām iestādēm vai pašai pie ārsta, nu jau otro gadu palīdz auklīte Māra. Ieva ļoti labi saprotas
ar auklīti, viņas dara dažādas jaukas lietas, arī sadzīviskās. Ievas dzīve kļuvusi krāsaināka. Ieva joprojām raksta dzejoļus, reizēm kaut ko uzglezno, turot otu mutē, un šajā mācību gadā sākusi mācīties tālmācībā. Viņa pilnībā pārvalda datoru-raksta ar deguna un zoda palīdzību. " Ļoti labi būtu, ja šo pakalpojumu nodrošinātu valsts, kā tas ir citur pasaulē. Ja atelpas brīža pakalpojums arī darbotos nevainojami, tas vienalga ir tikpat kā neiespējami aizvest pāri pus Latvijai turp un atpakaļ nestaigājošu cilvēku uz vienu dienu", stāsta Ievas mamma. 

Tādēļ Ieva un viņas ģimene būs ļoti pateicīga ikvienam, kurš varēs  atbalstīt viņus šajā situācijā. Ģimene lūdz palīdzību Ievas aprūpē vismaz uz vienu dienu nedēļā. 256 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 32 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Ievas ģimenei!

Projekts ievietots portālā 07.12.2017

Projekts noslēgts 01.02.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība smagi slimiem jauniešiem

Bērna sargeņģelis

Atvērt bērniem pasauli!

Atbalsta programma PLECS

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

715 326.64 €