Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Haraldam Zihmanim

Mērķis: Rehabilitācija 3,5 gadus vecam zēnam
Nepieciešams: 3000 lati


Haraldam ir 3,5 gadi. Viņš ir mīļš un jauks puika.

Haralds ir priekšlaikus dzimis bērniņš. Viņš dzima 30.grūtniecības nedēļā. Pirmo dzīves mēnesi Haralds kopā ar mammu pavadīja slimnīcā. Septiņu mēnešu vecumā tika konstatēta epilepsija un Westa sindroms.

Slimības rašanās iemesls- priekšlaicīga dzimšana sakarā ar placentas atslāņošanos, kā rezultātā Haralds cieta lielu skābekļa trūkumu, kas izraisīja nopietnus smadzeņu bojājumus.

Kopš 3 mēnešu vecuma Haralds tiek vingrināts pie fizioterapeitiem pēc Bobota metodes, ir apmeklējis 2 masāžas kursus, reizi nedēļā apmeklēts mokrologopēds, zēns pabijis Vaivaru rehabilitācijas centrā, kā arī Baltezera sanatorijā divas reizes un regulāri apmeklē fizioterapeitu Jelgavas rajona slimnīcas rehabilitācijas nodaļā.

Ir apmeklējis Jelgavas bērnu dārzu „Rotaļa”, tajā tiek organizētas inegratīvās dienas īpašiem bērniņiem, apkopojot tās ar rehabilitāciju – fizioterapeitu, logopēdu, psihologu, masieri, mūzikas terapeitu, kā arī iespēju veikt ūdens procedūras baseinā vai pērļu vannā. Papildu visiem šiem ārstēšanas un rehabilitācijas pasākumiem, zēns katru mēnesi apmeklē osteopātu un homeopātu.

Neatlaidīga vecāku darba augļi- puika mēģina līst, prot noturēt mantas, ēd rupju ēdienu(nesasmalcinātu blenderī), ir uzlabojusies redze.

Protams, neatņemama sastāvdaļa Haralda veselības uzlabošanai ir rehabilitācijas kursi- Truskavecā, Gaiļezerā, Vaivaros, Baltezerā.

Visas šīs ārstēšanās un rehabilitācijas Haralda vecāki veic ar cerību un pārliecību, ka viņi iemācīs Haraldu sēdēt, staigāt, runāt, skriet. Būt veselam un pilnvērtīgam, būt stipram brālim savai mazajai māsiņai.

Lai to paveiktu, cerību sniedz rehabilitācija Truskavecā, Ukrainā, kas izmaksā 2050 latu. Diemžēl Zihmaņu ģimenei pašiem trūkst naudiņas sanatorijas apmeklējumam, tādēļ viņi lūdz jūsu atbalstu. Palīdzēsim mazajam Haraldam!

2009. gada oktobrī- novembrī Jelgavā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Haraldam Zihmanim tika saziedoti 470,31 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 13.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Venitai Elerei

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €