Seko mums Šodien saziedoti jau 930.00 €

Palīdzība Hannai Pētersonei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti nodarbību apmaksai.

Mazulītei Hannai tikai 2 gadiņi. Meitenītes pirmais dzīves gads pagāja mierīgi līdz brīdim, kad vecāki sāka salīdzināt Hannas attīstību ar vecākajām māsiņām un pamanīja, ka mazā māsa attīstās daudz lēnākā tempā. Hanniņa gan sēdēt, gan rāpot, gan staigāt sāka daudz vēlāk, nekā viņas vecākās māsas. Vecākiem bija sajūta, ka Hanna viņus nedzird, jo nebija nekādas reakcijas uz savu vārdiņu. Bija sajūta, ka Hanna dzīvo savā pasaulē. Speciālisti nosūtīja meitenīti pārbaudīt dzirdi. Ar Hannas dzirdi viss bija kārtībā, bet, laikam ejot meitenītes attīstībā, nekas nenotika. Hanna nesāka runāt, pati neēd, neģērbjas un neizrāda nekādas emocijas. Pagājušā gada pavasarī ģimene uzsāka daudzas pārbaudes pie speciālistiem un tika uzstādīta diagnoze – bērnības autisms ar negatīvismu un stereotipu uzvedību, valodas attīstības aizturi, intelektuālās attīstības aizturi un specifiskiem mācīšanās traucējumiem. Nekavējoties tika uzsākta ABA terapija un rezultāti ir ļoti iepriecinoši – Hanna ar prieku sadarbojas ar speciālistu, spēj noturēt nedaudz uzmanību un, mājās pārnākot, ir vērojams, ka Hanniņa sākusi pasmaidīt, izrāda prieku un bija pat mirkļi, ka izteica vārdu “mamma”. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt vismaz divus gadus, un tas vieš cerību, ka Hanna varēs uzlabot komunikācijas prasmes, iemācīsies sadarboties, un apgūs pašaprūpes prasmes. Vecāki tic, ka Hanna kļūs par pilnvērtīgu sabiedrības locekli un spēs pati par sevi rūpēties un pastāvēt. Hannai ļoti nepieciešamas regulāras ABA terapijas nodarbības, kas gadā izmaksā  4000 eiro. Ģimenē vienīgais apgādnieks ir tētis un vajadzību ir ļoti daudz. Hannas ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā īstenot Hannas un viņas ģimenes sapni! Palīdzēsim Hannai!

Projekts ievietots portālā 12.01.2024

Projekts noslēgts 23.02.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Miķelim Audzeram

Atkārtota palīdzība Marutai Castrovai

Piepildi bērniņa sapni!

Palīdzība Sabīne Strode

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 808.54 €