Seko mums Šodien saziedoti jau 78,189.12 €

Palīdzība Guntaram Lāčkokam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota! Papildus saziedotie līdzekļi būs atbalsts Guntara turpmākai ārstēšanai.

Guntaram no Grobiņas ir 43 gadi, šovasar Guntars apprecēja savu mīļoto Kristīni. Ģimenē aug dēls, kuram nesen palika 4 gadiņi un meita, kurai ir 13 gadi. Jau astoņpadsmit gadus Guntars strādā stiklu pakešu ražošanas uzņēmumā par iekārtu operatoru.

Lai arī nekas neliecināja par slimību, pirms 5 gadiem Guntaram tika atklāts ļaundabīgs audzējs. Viņam izgrieza dzimumzīmi no augšdelma – tajā tika konstatēta melanoma. Melanoma ir viens no ādas vēža veidiem - tā ir ļoti agresīva un grūti prognozējama. Pāris gadus pēc pirmās operācijas Guntaram viss bija kartībā, bet pirms 3 gadiem melanoma atgriezās. Sekoja vēl divas operācijas. Trīs gadus Guntars saņēma imūnterapiju, bet slimība izrādījās stiprāka un turpina izplatīties. Neskatoties uz daudzgadīgo cīņu ar smago slimību, Guntars ir dzīvespriecīgs vīrietis. Viņš ar īpašu siltumu stāsta par savu ģimeni, kas viņu pašlaik ļoti atbalsta. Viņš cenšas būt aktīvs un viņam patīk pavadīt laiku svaigā gaisā un makšķerēt. Viņš turpina strādāt un ikdienā rūpēties par saviem tuviniekiem.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis Guntaram kombinēto imūnterapiju ar medikamentiem Nivolumab un Ipilimumab. Medikaments Nivolumab ir valsts apmaksāts, bet Ipilimumab nav iekļauts kompensējamo medikamentu sarakstā, tādēļ Guntaram ir nepieciešama līdzcilvēku palīdzība šī medikamenta iegādei. Viena Ipilimumab zāļu devas cena ir ārkārtīgi liela - 22 800 eiro. Ir neliela, bet tomēr cerība, ka zāļu cena varētu būt mazāka, bet tas būs zināms tikai pie pirmās devas iegādes. Guntaram ir nepieciešamas 4 šādas zāļu devas ik pēc 3 nedēļām, kas kopā izmaksā 91 200 eiro. 2428,54 eiro tiks apmaksāti no projekta “Atbalsts melanomas pacientiem” saziedotajiem līdzekļiem, tādējādi Guntara ārstēšanai nepiecieciešamā summa ir 88771,46 eiro. Ir ļoti svarīgi ārstēšanu Guntaram uzsākt pēc iespējas ātrāk, tāpēc lūdzam līdzcilvēku atbalstu viņa ārstēšanā!

Palīdzēsim Guntaram!

Projekts ievietots portālā 21.12.2021

Projekts noslēgts 29.04.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Mazo sirsniņu cerības

Palīdzība Marutai Castrovai

Palīdzība dzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 036 337.14 €