Seko mums Šodien saziedoti jau 7,114.00 €

Palīdzība Gundegai Kimbarei

Gundegai no Rīgas ir 52 gadi, viņa ir sākumskolas skolotāja Rīgas Franču licejā. Šajā profesijā viņa nostrādājusi jau 30 gadus. “Ļoti mīlu savu darbu, jo tas man sniedz gandarījumu. Katru dienu sāku ar prieku un domāju, ka vēl ilgi varēšu tā turpināt,” atklāj Gundega. Tomēr šobrīd viņa vairs nevar strādāt nesen atklātās slimības dēļ. 1. septembrī viņa no skolas svinīgā pasākuma uzreiz devas uz slimnīcu.
Gundegai pavasarī sāka ļoti pampt kājas un radās grūtības pārvietoties. Pēc izmeklējumiem atklājās amiliodoze AL, kas ir reti sastopams asins vēža veids. Būtisks ir fakts, ka to ir izdevies atklāt agrīnā stadijā. Lietojot atbilstošus medikamentus, būs iespējams slimību apturēt, varbūt pat uzveikt.
Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Darzalex, kas nav valsts apmaksāts. Viens iepakojums izmaksā 5129,84 eiro, 23 devām kopā nepieciešami 117 986,32 eiro. Gundegai valsts ir piešķīrusi individuālo kompensāciju 14 228,72 eiro, kas ir 618,64 eiro apmērā par vienu iepakojumu. Tādējādi Gundegai par katru devu nepieciešams pašai maksāt 4 511,20 eiro, bet gadu ilgam kursam - 103 757,6 eiro. Gundegai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. “Ja man būtu iespējams šīs zāles iegādāties, tā būtu mana iespēja atgriezties dzīvē, darbā, savā iemīļotajā profesijā! Ļoti lūdzu jūsu palīdzību!” atklāj Gundega.
Palīdzēsim Gundegai!

Projekts ievietots portālā 28.10.2022

Projekts noslēgts 02.01.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Ukrainas karavīriem

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Palīdzība Džeimsam Feldmanim

Par Ukrainas uzvaru!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 430 210.84 €