Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Gunai Melkinai 2023

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste 2023. gadā ir noslēgta. 

Gunai no Jēkabpils ir 63 gadi. Gunai ir vīrs un divas meitas. Gunas ģimene savā lauku īpašumā izveidojusi zemnieku saimniecību, apstrādā zemi, kopj zirgus. Viņai patīk ceļot, apmeklēt koncertus un teātri, taču šobrīd to visu viņai atņem slimība.

Pirms 17 gadiem Gunai tika atklāts krūts vēzis. Toreiz sajūtas un stress bija neaprakstāms, jo vēl bija jāizaudzina 12 gadīgā meitiņa, taču tas arī visdrīzāk deva spēku uzveikt slimību. Diemžēl pirms 3 gadiem slimība atgriezās. Guna atkal piedzīvoja ķīmijterapiju un operāciju. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis medikamentu Trodelvy, kuru valsts nekompensē. Nacionālais veselības dienests individuālu kompensāciju arī ir atteicis. Viena mēneša deva maksā 6881,34 eiro. Pirmo devu Guna jau iegādājusies ar ģimenes un draugu atbalstu, līdz gadam beigām nepieciešamas vēl 5 devas par kopējo summu 34 406,70 eiro. Gunai un viņas ģimenei nav līdzekļu, lai nodrošinātu tik ļoti nepieciešamās zāles. Palīdzēsim!

 

Projekts ievietots portālā 03.08.2023

Projekts noslēgts 31.12.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Pirms lido, iestādi koku!

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzība Hugo Rudzītim

Palīdzība Jēkabam Teberniekam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €