Seko mums Šodien saziedoti jau 194.00 €

Palīdzība Gatim Tauriņam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, Gatim ir mainītas zāles, tādēļ ziedojumu piesaiste ir noslēgta. Atlikusī summa tiks izmantota turpmākai ārstniecībai. 

Gatim ir 40 gadi, viņš ar sievu un 9 gadu veco dēlu dzīvo Ķekavas novadā. Gatis ir aktīvs un uzņēmīgs cilvēks, pirms 19 gadiem  Ādažos izveidojis savu uzņēmumu, kas darbojas termoapstrādes un siltumtehnikas jomā, kā arī ražo materiālus keramiķiem, keramikas pulciņiem un mājražotājiem.

Gatis savā dzīvē nebija saskāries ar veselības problēmām, līdz pirms nepilniem 6 gadiem veica dzimumzīmītes pārbaudi, kas uzrādīja nepieciešamību veikt padziļinātas pārbaudes un operāciju. Rezultāti uzrādīja vienu no smagākajam diagnozēm – melanomu. Toreiz veselu gadu tika nozīmēta imūnterapija un nekas neliecināja par veselības problēmām nākotnē.

Pirms 2 gadiem slimība sevi atkal pieteica. Tika veikta kārtējā operācija, bet diemžēl nepalīdzēja un komplikācijas tikai turpinājās. Par paša līdzekļiem un ar ziedotāju atbalstu gandrīz 2 gadu garumā Gatis ārstējās ar daļēji kompensējamiem medikamentiem. Taču slimība turpina progresēt.

Paralēli ārstniecībai Gatis strādā un meklē alternatīvas ārstniecības iespējas. Konsultējoties pie onkologiem Igaunijā, Gatim tika nozīmēta imūnterapija , kas ir pieejama Latvijā. Neskatoties uz to, ka tā ir daļēji valsts kompensējama, tā Igaunijā ir ievērojami lētāka. Medikaments Keytruda ik pēc trīs nedēļām Igaunijā maksā 3989.33 eiro. Pēc 4 kursiem tiks veiktas pārbaudes, lai redzētu uzlabojumus. Kopā 4 devām nepieciešami 15 957.32 eiro.

Palīdzēsim Gatim! 

Projekts ievietots portālā 30.01.2018

Projekts noslēgts 27.06.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērnu piemiņai

Ar siltu sirdi

Atbalsti rūpju bērniņus

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

769 238.80 €