Seko mums Šodien saziedoti jau 10,964.29 €

Palīdzība Gabriellai Morozai

Mērķis:rehabilitācija 5 gadus vecai meitenītei.

Gadā nepieciešams: 6159,55 lati.

 Gabriellai ir iedzimta galvas anomālija – šizencefālija. Kreisās puses himiparēze. Kreisās acs vājredzība. Bērnam strauji pasliktinās gaita, staigāt ir apgrūtināti.
Gabriellai ar ziedotāju atbalstu 2010. gada maijā tika veikta operācija Krievijā, pēc kuras ir nepieciešama intensīva rehabilitācija. Meitenītei jāsaņem rehabilitācijas kursi Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Rehabilitācijas centrā Evpatorijā, kā arī rehabilitācijas kurss NRC „Vaivari". Tiek plānota atkārtota operācija V. Ulžibata klīniskās rehabilitācijas klīnikā Tulā ”.
 Gadā kopā nepieciešami 6159,55 lati.

Gabriella  ir jautra, dzīvespriecīga meitene. Ļoti patīk bērnu sabiedrība, labprāt apmeklē bērnudārzu. Meitenīte ļoti pārdzīvo, ka nevar līdzvērtīgi spēlēties ar bērniem, jo ir ierobežotas kustības.
 Gabriellas mamma nestrādā, jo visu savu laiku velta meitiņai, kurai nepieciešamas patstāvīgas rehabilitācijas nodarbības. Tētis jau ilgstoši strādā, saņemot tikai minimālo algu.
Līdz šim ģimene pati varēja nodrošināt līdzekļus bērna ārstēšanai un rehabilitācijai, bet šobrīd vairs tādas iespējas nav. Līdzcilvēku atbalsts ir ļoti būtisks.
Palīdzēsim Gabriellai!

 Projekts ievietots portālā: 12.09.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Piepildi bērniņa sapni!

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 514.67 €