Seko mums Šodien saziedoti jau 2,285.13 €

Palīdzība Gabrielai Miezei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Gabrielai nepieciešamā summa saziedota.

Gabrielai ir 2 gadi un 6 mēneši. Līdz apmēram viena gada vecumam meitenīte bija ļoti komunikabla, īpaši ar mīmiku. Viņa smaidīja visiem, uzturēja acu kontaktu un pagrieza galviņu, ja viņu pasauca. Pašlaik viss ir mainījies. Viņa nereaģē uz savu vārdiņu, neskatās sejā un ir sajūta, ka viņa dzīvo savā pasaulītē. Gabriela nerunā nevienu vārdu, pat nesaka vārdiņu: Mamma! Viņa nespēlējas ar saviem brāļiem un citiem bērniem. Meitenes lielākā aizraušanās ir zīmēšana un bilžu grāmatu skatīšanās. Gabriela sajūsminās, ja kāds pūš burbuļus un to viņa varētu darīt katru dienu.

Tā kā Gabrielai ir valodas attīstības aizture, un neviens tests vēl neapliecina autiskā spektra traucējumus, tad no speciālistu puses ir ieteikums regulāri apmeklēt ABA terapiju. Šī terapija palīdzētu ne tikai pašai meitenītei, bet arī vecākiem, lai iemācītos komunicēt un attīstīt Gabrielas prasmes. ABA terapijas viens intensīvais kurss meitenītei izmaksā 1185 eiro, bet ģimenei vēl ir daudz citu vajadzību un veselības problēmas ir skārušas arī vienu no Gabrielas brālīšiem.

Palīdzēsim kopā Gabrielai! Mums tas ir iespējams!

Projekts ievietots portālā 13.07.2020

Projekts noslēgts 29.07.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Rūpju bērnu māmiņām

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

811 201.99 €