Seko mums Šodien saziedoti jau 696.00 €

Palīdzība Florencei Viļumovai

Sirsnīgs paldies ziedotājiem par atbalstu Florencei. Turpmākie ziedojumi tiks izlietoti Florences nākošajiem rehabilitācijas kursiem, kas būs nepieciešami.

Florencei no Līgatnes ir 3 gadi. Mazulīte pasaulē ienāca priekšlaicīgi- 32 grūtniecības nedēļā. Florence piedzima maza, bet spēcīga un vesela. Meitenītei tika sniegta labākā aprūpe no ārstiem, un jau 1,5 mēnešu vecumā abas ar mammu atgriezās mājās. Laika gaitā ģimene pamanīja, ka meitiņas fiziskā attīstība mazliet atpaliek, sevišķi tas bija jūtams ķermeņa apakšējā daļā – kājiņās. Sākās sarežģīts un psiholoģiski smags laiks, kad tika uzstādītas diagnozes – cerebrālā trieka, paaugstināts tonuss un gūžu displāzija. Mazā Florence apmeklēja dažādus speciālistus, līdz nonāca rehabilitācijas centrā Poga, un uzsāka intensīvu rehabilitāciju. Florencei aiz muguras jau vairāki rehabilitācijas kursi un ģimene no sirds tic, ka meitiņa kādu dienu spers pirmos patstāvīgos solīšus.

Šobrīd Florence pārvietojas rāpojot, tipina maziem solīšiem, pieturoties pie mēbelēm. Bērnudārzā meitenīte pārvietojas ar rolatoru. Florence ir apveltīta ar asu prātu, radoša, aktīva un ļoti muzikāla meitene. Brīvajos brīžos ar prieku zīmē, fotografē, klausās mūziku un cenšas dejot. Speciālisti Florencei rekomendē regulārus intensīvās rehabilitācijas kursus, kas gadā izmaksā 8340 eiro. Florences ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā mazajai Florencei sasniegt savus mērķus un sākt staigāt! Mums izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 14.04.2023

Projekts noslēgts 06.06.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība sirmgalvjiem

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 427.77 €