Seko mums Šodien saziedoti jau 1,504.44 €

Palīdzība Evelīnai Kozuļinai

Evelīnai no Rīgas ir trīs gadiņi. Viņa piedzima priekšlaikus – 28. grūtniecības nedēļā. Kopš dzimšanas meitenītei ārsti uzstādīja diagnozi – cerebrāla trieka, apakšējā spastiska paraparēze.

Evelīna visu sāka darīt vēlāk nekā viņas vienaudži. Meitene sāka staigāt tikai divu gadu vecumā, katrs solītis padevās ļoti grūti, un viņa joprojām staigā uz pirkstu galiņiem. Ikdienā Evelīna apmeklē bērnudārzu un ļoti aktīvi izrāda interesi iemācīties ko jaunu. Viņa visu cenšas darīt pati, un ļoti vēlas lēkt un skriet kā citi bērni. 

Evelīna jau apmeklē reitterapijas nodarbības un osteopātu, ko ģimene apmaksā paši. Taču, lai veicinātu meitenītes attīstību, rehabilitācijas centra Poga speciālisti rekomendē saņemt arī 19 dienu “Therasuit 2” rehabilitācijas kursu, ergoterapeita un audiologopēda konsultācijas. Pilna rehabilitācijas kursa izmaksas ir 1185 eiro.

Palīdzēsim Evelīnai!

Projekts ievietots portālā 23.11.2018

Projekts noslēgts 30.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aleksandram Sokolovam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

447 163.41 €