Seko mums Šodien saziedoti jau 11,034.29 €

Palīdzība Evelīnai Gilītei

Mērķis: rehabilitācija 8 gadus vecai meitenei.

Gadā nepieciešami: 5060 lati.

Evelīnai ir bērnu cerebrālā trieka , spastiskā displēģija , diverģējoša šķielēšana.

 2008. gadā meitenītei tika veikta operācija. Stāvoklis pēc abu kāju ahila cīpslu pagarināšanas. Evelīna ir ļoti sabiedriska, draudzīga meitenīte. Ļoti priecājas par nodarbībām baseinā. Ir līdzsvara un koordinācijas traucējumi, nepieciešama ikdienas palīdzība pašaprūpē. Meitenīte apmeklē 2. klasi.

 Evelīna regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā „Vaivari”, rehabilitācijas centrā „Baltezers”. Pastāvīgi apmeklē reitterapijas nodarbības, ārstniecisko vingrošanu ārstnieciskajā centrā „Biķernieki”. Evelīna saņēma fizioterapijas kursu prof. Dikuļa medicīniskajā rehabilitācijas centrā Maskavā.

Pēc katra rehabilitācijas kursa Evelīnai ir veselības uzlabojumi. Ģimene ļoti cer uz līdzcilvēku atbalstu palīdzēt Evelīnai. Evelīnas ārstniecībai gadā kopā nepieciešami 5060 lati.

 Projekts ievietots portālā: 25.11.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzība Sanitai Megerei-Klevinskai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 584.67 €