Seko mums Šodien saziedoti jau 3,472.12 €

Palīdzība Evai Jaunzemei - Novickai

17.decembrī Eva, neuzveicot cīņu ar smago slimību, devās mūžībā. Izsakām visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem. No saziedotajiem līdzekļiem, tiks apmaksāti apbedīšanas izdevumi. Atlikušie līdzekļi tiks izlietoti citos līdzīgos gadījumos. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par doto cerību. 

Evai ir 39 gadi.  Viņa ir māmiņa četriem bērniem  – 3, 8, 15 un 19 gadus veciem. Pirms trīs gadiem, tikai 6 mēnešus pēc jaunākā bērniņa piedzimšanas, Eva sataustīja krūtī bumbuli un nekavējoties devās pie ārsta. Pēc izmeklējumiem un analīzēm atklāja ļaundabīgu krūts audzēju 3.stadijā. Tika nozīmēta 9 kursu ķīmijterapija, starošana. Audzējs tika veiksmīgi izoperēts. Eva ļoti apzinīgi sekoja viesiem ārsta norādījumiem, apmeklēja ārstus katrus 3 mēnešus. Pēc gada slimība bija atgriezusies ar metastāzēm kaulos. Tika uzsākts otrais ķīmijterapijas kurss un starošana. Kādu rītu, gatavojot ģimenei brokastis, Eva krampjos nokrita uz grīdas, tika izsaukta ātrā palīdzība un viņa nokļuva slimnīcā. Atklāja metastāzes galvā. Sekoja operācija un starošana. 

Tomēr slimība turpina progresēt. Notiek trešais ķīmijterapijas kurss, taču pieejamie valsts kompensējamie medikamenti nav efektīvi un slimība uz ķīmijterapiju nereaģē. Kā nākamā ārstēšanās iespēja šādā gadījumā ir medikaments Palbociclib, ko nozīmējis ārstu konsīlijs. Tas ir jaunākās paaudzes pretvēža medikaments, kas paredzēts metastātiska krūts vēža ārstniecībai. Mēneša kurss maksā 2947.90 eiro, kopā 12 mēnešu ārstniecībai nepieciešami 35374.40 eiro. Evas ģimenei šādu līdzekļu nav. Eva ir vērsusies ar lūgumu pēc atbalsta Veselības ministrijā un Nacionālajā veselības dienestā, kas labākajā gadījumā varētu kompensēt 14 228 eiro, taču diemžēl Eva 25.09. 2017. saņēma atteikumu. Tādēļ Eva lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Šobrīd vienīgais lielās ģimenes apgādātājs ir vīrs. Pirms slimības Eva strādāja par pirmsskolas skolotāju. Slimības dēļ tagad viņa spēj izdarīt tikai nelielus mājas darbus. Liels palīgs ikdienas darbos un  bērnu pieskatīšanā ir Evas mamma. Eva ir ļoti stipra. Viņa ir apņēmības pilna izveseļoties un redzēt savus bērnus izaugam. Viņā ir apbrīnojams dzīvesprieks un dzīvot griba.

Palīdzēsim Evai! 

Projekts ievietots portālā 29.08.2017

Projekts noslēgts 18.12.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Aigaram Mežulim

Atkārtota palīdzība Jānim Trūpam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 616 818.66 €