Seko mums Šodien saziedoti jau 2,105.63 €

Palīdzība Ernestam Ūdrim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt nepieciešamo rehabilitāciju ari 2021. gadā!

Mazais Ernests tikko ir kļuvis par divgadnieku. Mazais puisēns ir ļoti smaidīgs, sabiedrisks un mīl koķetēt ar apkārtējiem. Ernests bija gaidīts bērniņš ģimenē, mammas grūtniecība noritēja veiksmīgi, bet dzemdības sagrieza visu kājām gaisā – tās bija ļoti traumatiskas un Ernestiņš piedzīvoja skābekļa badu, kas ir atstājis nopietnas sekas. Puisēna un ģimenes pirmie dzīves mirkļi tika sagaidīti intensīvajā terapijā, no kuras izrakstot ārsti nesolīja neko labu. Ģimene ticēja, ka liela mīlestība var darīt brīnumus un Ernestam mīlestības nav trūcis. Tomēr vecāki nepaļāvās arī tikai uz mīlestības spēku - jau no pirmajām nedēļām puisēns apmeklēja dažādus speciālistus un attīstošās nodarbības, kuras atnesa labus rezultātus. Ernests sāka rāpot, staigāt, ar laiku arī sakārtojās vienas rociņas koordinācija, mazais sāka satvert dažādus priekšmetus un pat pirmo reizi pats varēja ielikt mutē knupīti.

Aptuveni gada vecumā mazajam noteica diagnozi - spastiska hemiplēģiska cerebrālā trieka ar labās rokas parēzi, vāju perifēro artikulācijas aparātu un pavājinātu lūpu spēku, kas ļoti apgrūtina ēšanu, košļāšanu. Vecākus ļoti sagrāva nākošā puisēna diagnoze - epilepsija.

Šobrīd Ernestam speciālisti rekomendē regulāras rehabilitācijas nodarbības - ergoterapiju, audiologopēdu un fizioterapiju, jo mazajam ļoti nepieciešama nepārtraukta terapija, kuru nedrīkst pārtraukt ne mirkli.

Lai arī abi Ernesta vecāki strādā, tomēr puisēna rehabilitācijas un aprūpes izdevumi sastāda ievērojamu summu un vecāki lūdz mūsu atbalstu dēliņam. Puisēnam ļoti nepieciešami 2600 eiro, kas sastāda gada maksu par regulārām ergoterapijas, audiologopēda un fizioterapijas nodarbībām.

Mums jāpalīdz mazajam, smaidīgajam Ernestam sasniegt savus vienaudžus un augt par laimīgu bērniņu! Kopā mums visiem izdosies!

 

 

Projekts ievietots portālā 10.09.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Dakteris POGA

Namiņš bērniem

Mazo sirsniņu cerības

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 165 599.21 €