Seko mums Šodien saziedoti jau 928.71 €

Palīdzība Ernestam Gūtmanim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!Ernestam nepieciešamā summa saziedota.

Ernests ir 13 gadus jauns smaidīgs un dzīvespriecīgs puisis, kurš gada vecumā ļoti smagā formā pārslimoja meningītu, kā rezultātā iestājās smaga fiziskā un garīgā atpalicība – Ernests nerunā un nestaigā, nespēj pats apģērbties un paēst. Ikdienā Ernests apmeklē skolu, viņam ļoti patīk satikt savus klasesbiedrus un skolotājus, atrasties sabiedrībā, doties garās pastaigās un vakaros mājās kopā ar brāļiem klausīties mūziku un lasīt grāmatas.

Ernesta veselības stāvokļa uzlabošanā ir darīts daudz – pateicoties līdzcilvēku atbalstam Ernests regulāri apmeklē ārstu - osteopātu, lai mazinātu muskuļu tonusu, uzlabotu ķermeņa fizioloģiskos procesus un naktsmiegu. Kopā ar montessori pedagogu Ernests apgūst sajūtu pasauli, attīsta uztveri, domāšanu un atmiņu.

Patiess paldies visiem, kas ir atbalstījuši Ernestu un mūsu ģimeni! Paldies tuviniekiem, draugiem un ikvienam ziedotājam – paldies par cerību un ticību!!!

Ernesta vecāki tic un ļoti cer, ka Ernesta attīstības veicināšanā ir uz pareizā ceļa, tāpēc ir nepieciešams turpināt iesākto. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Ernests varētu saņemt:

  • Montessori nodarbības 30 x 20 EUR - 600 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība 30 x 30 EUR – 900 eiro.

Lai nodrošinātu Ernestam rehabilitācijas pakalpojumus 2020. gadā, kopā nepieciešami 1500 eiro.

Palīdzēsim Ernestam!

Projekts ievietots portālā 22.07.2020

Projekts noslēgts 30.09.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atbalsti rūpju bērniņus!

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 067 059.42 €