Seko mums Šodien saziedoti jau 1,301.52 €

Palīdzība Erlendam Elksnim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Erlends ir sešpadsmit gadus vecs pusaudzis. Smagu dzemdību un ģenētiskas saslimšanas rezultātā Erlenda garīgā un fiziskā attīstība ir stipri kavēta. Lai uzlabotu esošo stāvokli, Erlends regulāri apmeklē masāžas, fizioterapiju, reitterapiju, baseinu un attīstošās nodarbības.  Pateicoties vairākām cilmes šūnu transplantācijas procedūrām, dažādiem rehabilitācijas pasākumiem un delfīnterapijas nodarbībām, Erlends ir apguvis, un ar katru dienu apgūst, arvien jaunus vārdiņus. Cenšas tos atkārtot un izrunāt pats.

Šobrīd Erlends apmeklē speciālo skolu, iesaistās visās nodarbībās, kas saistītas ar mūziku un dziedāšanu. Ar ziedotāju atbalstu Erlends ir apmeklējis vairākus delfīnterapijas kursus. Pēc katra delfīnterapijas kursa vārdu krājums papildinās, kļūst skaidrāka izruna, vairāk saprotamas viņa vēlmes. Ļoti svarīgi, ka šīs terapijas rezultātā uzlabojas zēna psihiski emocionālais stāvoklis. Progress ir jūtams salīdzinot pirmo un pēdējo nodarbību katra kursa laikā, kad redzams kā mainās emocionālais stāvoklis, baiļu sajūtas, komunikācija. Šobrīd ar delfīnterapijas palīdzību veiksmīgi uzlabojas arī izteiktās pusaudža vecuma emocijas.
Neirologs rekomendē Erlendam paralēli visām fiziskajām un intelektuālajām nodarbībām turpināt delfīnterapiju.

Ģimene lūdz ziedotāju atbalstu 10 delfīnterapijas nodarbību apmaksai Minskas delfinārijā un uzturēšanās (nakšņošana) izmaksu segšanai. Kopā nepieciešami 1178 eiro, no kuriem 545 eiro jau ir pieejami no 2012. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 633 eiro.

Palīdzēsim Erlendam!

Projekts ievietots portālā 17.09.2018

Projekts noslēgts 14.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsts Žanim Leitānam

Dzimuši, lai dzīvotu

Stiprini stipros

Atbalsts Elzai Dzenei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

180 143.66 €