Seko mums Šodien saziedoti jau 3,102.00 €

Palīdzība Erlenda Elkšņa aprūpē

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota!

Erlends ir 17 gadus vecs jaunietis ar īpašajām vajadzībām no Rīgas. Erlenda mammas ikdiena ir ļoti sarežģīta un atbildības pilna jau 17 gadus. Puisim ir centrālās nervu sistēmas bojājums un 18 hromosomas trisomija. Erlends nerunā, nelasa, neraksta, bet ir draudzīgs, atvērts komunikācijai un pasaules izzināšanai. Puisis ir jāpieskata ar lielu modrību un nav iespējas atslābt ne mirkli. Mamma allaž rūpējusies, lai dēls saņemtu rehabilitāciju, kas lielā mērā bijusi iespējama, pateicoties līdzcilvēku palīdzībai. 

Erlenda mammas ikdienu atvieglotu palīgs, kas dotu mammai atslodzi no ikdienas rūpēm par smagi slimo un bez gala mīļo dēlu. Auklītes palīdzība nepieciešama, lai mamma dažas stundas nedēļā varētu laiku veltīt sev, jaunākajam dēliņam un dažādām praktiskām ģimenes lietām. Erlendu nevar vienkārši paņemt līdzi uz veikalu vai pie friziera, jo viņš nevar mierīgi pasēdēt un pagaidīt. Ja ieraudzīs ko aizraujošu, tad vienkārši dodies prom, neizvērtējot savu drošību. Izpratne par elementārām lietām puisim ir ļoti vāja.

Erlenda mamma būs pateicīga par auklītes palīdzību līdz 20 stundām mēnesī. 160 eiro, ietverot pašnodarbinātas personas nodokļus, ir maksa par 20 darba stundām ik mēnesi, ko veic auklīte, kas izgājusi speciālo smagi slimu bērnu aprūpes apmācību projekta "Mīļā auklīte" ietvaros, ko īsteno Ziedot.lv un Invalīdu un viņu draugu apvienība "Apeirons".

Palīdzēsim Erlendam!

Projekts ievietots portālā 20.02.2020

Projekts noslēgts 02.12.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazo sirsniņu cerības

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

72 780.21 €