Seko mums Šodien saziedoti jau 486.00 €

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Elīzīte ir 4 gadniece no Rīgas. Neskatoties uz to, ka meitenītei ir cerebrālā trieka, viņai tāpat kā citām viņas vecuma meitenēm patīk pucēties, uzvilkt skaistāko kleitu un sataisīt neaizmirstamu frizūru. Viņai ir savi mīļākie multfilmu varoņi, patīk dziedāt, likt puzles, veidot dažādas lietiņas no plastilīna, palīdzēt mammai ar rokdarbiem. Lai arī ikdienā Elīzītei vajag lielu spēku un mērķtiecību, lai varētu patstāvīgi pārvietoties, viņa vienmēr cenšas savus darbiņus izdarīt pati - atvērt auto durvis, uzkāpt pa kāpnēm, pati pāest un saģērbties. Elīza to spēj pati! Diemžēl pagaidām Elīza vēl pati nespēj staigāt, nepieciešams rolators vai kvadripodi.

Mazajai princesītei ir jauka ģimene un lielais brālis Miks, kas ir ļoti gādīgs par savu mazo māsu. Elīza katru dienu apmeklē dienas centru “Mēs esam līdzās”, kur notiek fizioterapijas, ergoterapijas, logopēda, kanisterapijas un mūzikas terapijas nodarbības. Katra diena meitenei ir piepildīta, jo tik daudz kas jāapgūst.

Lai Elīza sasniegtu savu mērķus ir vajadzīga intensīva rehabilitācija, kas izmaksā 5175 eiro gadā un tās ir lielas izmaksas ģimenei. Mums visiem kopā jāpalīdz piepildīt mazās princesītes sapņi! Mēs to paveiksim!

 

 

 

Projekts ievietots portālā 16.12.2019

Projekts noslēgts 31.12.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Kraščukam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Danilam Bespalovam

Rūpju bērnu māmiņām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

957 073.41 €