Seko mums Šodien saziedoti jau 396.00 €

Palīdzība Elizabetei Krastiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Elizabetei nepieciešamā summa saziedota.

Elizabetei ir astoņi gadi un meitenīte dzīvo Rīgā, uzsākusi skolas gaitas un mācās 1. klasē. Meitenīte ir dzīvespriecīga, draudzīga, nedaudz kautrīga. Elizabetei ir bērnu cerebrālā trieka un kreisās puses spastiska hemiparēze. 2018. gadā meitenītei bija operācija.

Elizabetei patīk viss, kas saistās ar mākslu. Viņai ļoti patīk zīmēt, krāsot, līmēt un nodarboties ar rokdarbiem. Elizabetei patīk dziedāt un dejot. Meitenītes lielākais sapnis ir kļūt par dejotāju un tikt uzņemtai deju kolektīvā, nēsāt īstas dejošanas kurpītes, nevis ortopēdiskos apavus. Meitenīte ļoti pārdzīvo, ka pēc skolas nevar apmeklēt pulciņus, bet tā vietā jādodas uz fizioterapijas nodarbībām. Lai Elizabetes sapņi piepildītos, vajadzīgs liels darbs un regulāra rehabilitācija. Elizabetei nepieciešamas regulāras fizioterapijas nodarbības 1x nedēļā veselu gadu. Kopā tās ir 48 nodarbības un nepieciešami 1200 eiro. Ģimenei tie ir lieli līdzekļi un viņi lūdz mūsu atbalstu. Kopā mēs tos varam izdarīt.

Piepildīsim Elizabetes sapņus! 

Projekts ievietots portālā 20.01.2020

Projekts noslēgts 30.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Demidam Purvinskim

Palīdzība Vanesai Feldmanei

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Gaisma mūsu brīvībai!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

956 983.41 €