Seko mums Šodien saziedoti jau 825.00 €

Palīdzība Elīnai Padomai

Elīna ir 9 gadus veca smaidīga un emocionāla meitenīte. Elīnai ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. 2018.gadā Elīnai tika veikta gūžas rekonstrukcijas operācija. Tā bija ļoti svarīga un smaga operācija, lai meitenīte varētu attīstīties. Viss notika veiksmīgi un garais pēcoperācijas atjaunošanās posms ir aiz muguras.

Šobrīd Elīna atkal sāk līst (ko pirms tam dēļ gūžas luksācijas nevarēja), stabilāk sēdēt, un galvenais Elīnu tagad var vertikalizēt. Tas ir ļoti svarīgi vispārējai attīstībai. Lai sekmētu operācijā sasniegtos rezultātus, Elīnai ir nepieciešama ilgstoša, regulāra fizioterapija, ergoterapija. Lai 2020.gadā Elīnai varētu nodrošināt regulāras 2 reizes nedēļā fizioterapijas nodarbības un 1 reizi nedēļā ergoterapijas nodarbības, gadā kopā nepieciešami 2800 eiro.

Palīdzēsim Elīnai!

Projekts ievietots portālā 27.12.2019

Projekts noslēgts 06.02.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rehabilitācija Akimam Kavaļenko

Palīdzība Kristera Redliha aprūpē

Māmiņ, es Tevi mīlu!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

154 874.79 €