Seko mums Šodien saziedoti jau 162.00 €

Palīdzība Eleonorai Brukšteinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Nepieciešamā summa ir saziedota un papildus būs iespējams nodrošināt Eleonorai nepieciešamās nodarbības!

Mazā Eleonora ir 2 gadiņus veca. 10 mēnešu vecumā viņai atklāja smagu saslimšanu – epilepsiju. Epilepsijas lēkmes atkārtojās neskaitāmas reizes. Vecākiem visa pasaule sagriezās ar kājām gaisā – valdīja neziņa, izmisums un neskaitāmi jautājumi par to, kā sadzīvot ar šo slimību, kā palīdzēt meitiņai. Eleonoras vecāki ne mirkli neapstājās un sāka rīkoties – pārbaudes, speciālistu konsultācijas, izmeklējumi. Ar laiku Eleonoras diagnozei klāt pievienojās psihomotorās attīstības aizture, redzes problēmas, fiziskā nestabilitāte, valodas un runas traucējumi, autiskā spektra traucējumi.

Speciālisti rekomendē aktīvi uzsākt specializētu terapiju – ABA terapiju, audiologopēda nodarbības un miofunkcionālo terapiju. Eleonorai šīs terapijas dotu milzīgu ieguldījumu viņas attīstībā. Kopā gadam meitenītes terapijai nepieciešami 7280 eiro un ģimene lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim kopā mazajai Eleonorai sasniegt savus mērķus! Kopā mums izdosies!

Projekts ievietots portālā 23.09.2022

Projekts noslēgts 14.12.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Jevgenijai Kovaļenko

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Atkārtota palīdzība Normundam Saulem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

412 000.35 €