Seko mums Šodien saziedoti jau 10,964.29 €

Palīdzība Dmitrijam Šibilkinam

Mērķis: rehabilitācija 11 gadus vecam zēnam.

 Gadā nepieciešami: 3000 lati.

Dmitrijs piedzima 31. grūtniecības nedēļā. Zēnam neattīstījās centrālā nervu sistēma, kā rezultātā labās acs nervu atrofija, subatrofija kreisai acij, smadzeņu trauma, kura kontrolē roku un kāju kustību.

 Līdz 3 gadu vecumam zēns neko neredzēja. Pirmā operācija bija 6 gadu vecumā, sakarā ar gūžas locītavas izmežģījumu. Pavisam kopā ir bijušas 5 operācijas. Pēc katras operācijas zēns gulēja ieģipsēts no krūtīm līdz pēdām 6 nedēļas.

 Tagad Dmitrijam ir 11 gadi. Pamatdiagnoze ir BCT. Visus šos gadus ģimene darīja visu iespējamo, lai palīdzētu dēlam. Tiek apmeklētas ārstnieciskās fizkultūras, rehabilitācijas kursi NRC „Vaivari”, apmeklē logopēda un teflopedagoga nodarbības.

Ar pieaugušo palīdzību zēns pārvietojas ar ratiņiem – staigulīšiem. Tagad Dima redz ar vienu aci, prot runāt pilniem teikumiem. Viņam patīk klausīties stāstus. Labprāt darbojas ar plastalīnu.

Dmitrijs ļoti vēlas staigāt. Viņam ir divas māsas un viens brālītis. Dima vēlas piedalīties dažādās spēlēs ar saviem tuviniekiem, taču pašreiz viņš ir tikai vērotājs.

Pateicoties ziedotājiem Dmitrijs saņēma delfīnterapijas kursu, Odesā. Roku un kāju muskuļi kļuva nedaudz elastīgāki. Delfīni palīdzēja zēnam noņemt sasprindzinājumu, emocionāli zēns kļuva daudz bagātāks.

Ģimene lūdz sabiedrības palīdzību, lai Dmitrijam būtu iespēja turpināt  saņemt delfīnterapijas kursus. Gadā kopā nepieciešami 3000 lati.
Palīdzēsim Dmitrijam!

 Projekts ievietots portālā: 12.09.2010. 

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Palīdzība ārkārtas situācijās

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 514.67 €