Seko mums Šodien saziedoti jau 10,694.29 €

Palīdzība Dmitrijam Medvedevam

Mērķis: rehabilitācija Starptautiskajā Rehabilitācijas klīnikā Truskavecā, Ukraina.

Gadā nepieciešami: 6000 lati.

Dmitrijs Medvedevs, dz. g. 2007.

Dima ir puisēns no Dagdas. Zēnam ir bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze. Zēns piedzima priekšlaicīgi 8 mēnešos, bija paaugstināts tonuss rokās un kājās.

Bērns aktīvi rāpo, sēž uz ceļgaliem, pieceļas pie atbalsta, smaidīgs, patīk kontaktēties ar vienaudžiem, brīvi runā divās valodās, laba atmiņa.

Pēc rehabilitācijas kursa Starptautiskajā rehabilitācijas klīnikā Dima ir kļuvis drošāks un sāka celties pie atbalsta.

 Paldies visiem ziedotājiem, draugiem, radiem, paziņām un visiem tiem labajiem ļaudīm, kuri nebija vienaldzīgi un ziedoja zēna ārstniecībai.

Rehabilitācijas ir jāturpina. Uz Rehabilitācijas klīniku Truskavecā jādodas 3 reizes gadā. Gadā kopā nepieciešami 6000 lati.

 Palīdzēsim Dimam  mācīties staigāt, baudīt īstu un pilnvērtīgu bērnību!

Projekts ievietots portālā: 28.12.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atbalsti rūpju bērniņus!

Palīdzība Sanitai Megerei-Klevinskai

Rūpju bērnu māmiņām

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 244.67 €