Seko mums Šodien saziedoti jau 10,919.29 €

Palīdzība Dmitrijam Maikovam un Vadimam Maikovam

Mērķis: Rehabilitācija 6 gadus veciem dvīņu puikām
Gadā nepieciešams: 6000

Dvīnīši Dmitrijs un Vadims dzimuši 2002. gada 1. janvārī. Zēnu svars bija 1200g un 1250g. Zēni bija ļoti vārgi un viena gada vecumā uzstādīja diagnozi- bērnu cerebrāla trieka. Bērni saņem rehabilitāciju Latvijā un ārzemēs un pateicoties ārstnieciskajiem kursiem ir uzlabojumi zēnu veselības stāvoklī. Dmitrijam un Vadimam patīk dziedāt karaoke, spēlēties ar automašīnām, iepazīt šo pasauli.

Zēniem nepieciešama regulāra rehabilitācija Starptautiskā rehabilitācijas klīnika Truskavecā un delfīnu terapija Jevpatorijā.

Palīdzēsim Dmitrijam un Vadimam kļūt veselākiem un māmiņai dosim cerību par savu dēlu nākotni!


2009. gada oktobrī- novembrī Daugavpilī RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Dmitrijam un Vadimam Maikoviem tika saziedoti 519,14 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 13.01.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Atkārtota palīdzība Mikam Veidem

Palīdzība Kasparam Dombrovskim

Palīdzi bērniem staigāt!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 469.67 €