Seko mums Šodien saziedoti jau 3,840.24 €

Palīdzība Didzim Lukašunam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem par doto cerību Didzim. 27. novembrī viņa dzīvība izdzisa. Visdziļākā līdzjūtība Didža ģimenei un tuviniekiem. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti aprūpes centra izdevumu un apbedīšanas izdevumu segšanai. 

Neizlietotos ziedojumus Ziedot.lv izlieto citu cilvēku ārstniecībai. Ja nevēlaties, ka ar Jūsu ziedojumu palīdz citam smagi slimam onkoloģiskam pacientam, tad mēneša laikā var lūgt Ziedot.lv ziedojumu atgriezt, sūtot iesniegumu un maksājuma uzdevumu. 

Didzim ir 40 gadi. Viņa dzimtā puse ir Madona, taču darba un ģimenes dzīve viņam rit Rīgā. Pirms nepilniem 3 gadiem ģimenē piedzima dvīņu puikas. Taču, tikai nedaudz vairāk kā gadu pēc priecīgā notikuma, Didzim tika atklāts ļaundabīgs ādas audzējs – melanoma.

Didzis ilgstoši ārstēja psoriāzi, kas ir hroniska ādas slimība un regulāri apmeklēja ādas ārstu.  Pērnā gada pavasarī, kādā ārsta apmeklējuma reizē, Didzim tika konstatēts aizdomīgs veidojums uz muguras. Pēc veiktajām pārbaudēm diemžēl atklājās melanoma. Tika uzsākta ārstēšana, kādu brīdi bija labi, taču šī gada novembra sākumā Didzis nonāca slimnīcā ar stiprām sāpēm mugurā un jušanas traucējumiem kājās. Tika konstatēts, ka slimība ir attīstījusies un skārusi mugurkaulu.

Šobrīd Didzim nozīmēta ārstēšana ar medikamentu Keytruda. Melanomas pacientiem teorētiski šīs zāles valsts pilnībā apmaksā kopš šī gada rudens. Tomēr Didža gadījumā tā nav, jo viņš jau ir saņēmis citus  dārgus jaunās paaudzes medikamentus, kuri diemžēl nav palīdzējuši. Saskaņā ar noteikumiem, kompensācija citām dārgām zālēm vairs nepienākas, tādēļ tās jāapmaksā pašiem. Ik pēc trīs nedēļām nepieciešami 5187 eiro to iegādei.  Ģimene vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, lūdzot individuālu zāļu kompensāciju. Atbilde gaidāma mēneša laikā un pozitīva lēmuma gadījumā kompensācija būs tikai neliela daļa no nepieciešamās summas. 18 zāļu kursiem gada garumā kopumā nepieciešami 93 366 eiro.

Didzis pārdzīvo, ka šobrīd nevar rūpēties par ģimenei un palīdzēt mammai laukos. Viņš nespēj staigāt un ik dienu cieš stipras sāpes. Didža ģimene lūdz palīdzību, lai Didzis pēc iespējas ātrāk saņemtu nepieciešamās zāles.

Palīdzēsim Didzim!

 

Projekts ievietots portālā 16.11.2018

Projekts noslēgts 27.11.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Sociālais projekts TILTS

Vienoti par iespēju!

Grāmatu starts

Palīdzība Andrim Vasko

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

260 084.65 €