Seko mums Šodien saziedoti jau 815.00 €

Palīdzība Diānai Lūkinai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepeiciešamā summa ir saziedota! Papildus saziedotie līdzekļi tiks izmantoti Diānas turpmākai ārstniecībai.

Diāna no Salaspils ir 28 gadus jauna trīs gadus veca dēliņa mamma. Pirms nepilniem 2 gadiem, kad pēc bērna kopšanas atvaļinājuma Diāna plānoja atgriezties darbā, viņa nonāca slimnīcā ar pietūkušu limfmezglu, sliktām analīzēm un plaušu rentgenu.  Pavisam drīz tika noteikta smaga diagnoze - Hodžkina limfoma ceturtajā stadijā. 

Slimība attīstījusies ļoti strauji, jo vēl bērniņa gaidīšanas laikā analīzes bija ideālas. Nekavējoties tika uzsākta ārstēšana.  Gluži kā visiem līdzīgā situācijā, ģimenē iestājās šoka stāvoklis, bet vislielākos pārdzīvojumus izrādīja tieši dēliņš, kura mamma regulāri pazuda no mājām.

Šobrīd ārstu konsīlijs Diānai ir nozīmējis ārstēšanu ar medikamentu Brentuximab ventodin, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Atbilde par individuālu zāļu kompensāciju jāgaida līdz februāra vidum.  Ārstēšanās jāsāk jau šobrīd, pirmo devu Diāna jau iegādājusies ar ģimenes atbalstu, taču turpmākiem 3 kursiem nepieciešami 3281.60 eiro ik pēc 3 nedēļām, kopā 9844.80 eiro. 

“Visu ārstēšanās laiku esmu  saglabājusi kaujiniecisku nostāju un nepadevusies sliktām ziņām, taču, šķiet, tā ir dabiska cilvēka reakcija – pēc katrām sliktām ziņām nedaudz sašļukt, īpaši gadījumos, kad saproti – tev ir iespēja izārstēties, bet to pilnībā ietekmē tavas finansiālās iespējas”, atzīst Diāna un  saprot, ka lai dzīvotu  nekas cits neatliek kā lūgt līdzcilvēku palīdzību un atbalstu, jo vienam pašam šādā situācijā rokas ir pārāk īsas.

 “Kurš gan vēlas padoties 28 gadu vecumā? Kurš gan vēlas padoties, kad mājās tevi gaida mazs un ļoti aktīvs ķipars? Kurš gan vēlas padoties, ja tu vēlies uzaudzināt savu bērnu un būt viņam blakus dzīves svarīgajos brīžos? Kurš gan vēlas padoties, ja zini, ka tev vēl ir iespēja izdzīvot? “ jautā Diāna un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Diānai!

Projekts ievietots portālā 24.01.2020

Projekts noslēgts 27.01.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Gustavam Lukstam

Smagi slimu cilvēku atbalstam

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

154 864.79 €