Seko mums Šodien saziedoti jau 10,659.29 €

Palīdzība Diānai Krauklei

Mērķis: Rehabilitācija 8 gadus vecai meitenītei
Gadā nepieciešams: 7030

Diāna ir 8 gadus veca smaidīga un ļoti draudzīga meitenīte, bet ar nopietniem līdzsvara un koordinācijas traucējumiem. Diagnoze- bērnu cerebrālā trieka, spastiska tetraparēze( agrīns organisks CNS bojājums ar labās puses spastisku parēzi, PMA un valodas attīstības aizturi).
Diāna regulāri iziet rehabilitācijas kursus sanatorijā "Vaivari" un vairākas reizes apmeklējusi Starptautisko rehabilitācijas klīniku Ukrainā. Pēc otrā kursa apmeklējuma Diāna sāka spert savus pirmos soļus.
Kā arī ir apmeklējusi 2 delfīnterapijas kursus Sevastopolē, Ukrainā. Patstāvīgi apmeklē reitterapijas nodarbības. Pēc katra rehabilitācijas kursa ir veselības uzlabojumi.
Neskatoties uz to, ka Diāna var pārvietoties pati, viņai nepieciešama ikdienas palīdzība pašaprūpē. Diāna sāka šogad apmeklēt skolu. Mācīties viņai ļoti patīk.
Ar ziedotāju palīdzību 2009. gada beigās Diānai bija veikta lāzerķirurģijas operācija, lai novērstu kontraktūras  un samazinātu spastiku. Tagad ir nepieciešama intensīva rehabilitācija. Pēc gada vēlams atkārtot šo operāciju.
Ģimene izsaka pateicību visiem ziedotājiem par sniegto atbalstu!
Diānas ģimene ļoti cer uz ziedotāju atsaucību arī turpmāk, lai palīdzētu Diānai un dotu iespēju meitenei atveseļoties!

2009. gada oktobrī- novembrī Rīgā RIMI un Supernetto veikalos ziedojumu kastītēs Diānai Krauklei tika saziedoti 652,67 lati. Paldies visiem ziedotājiem!

Projekts ievietots portālā 12.08.2008., pēdējās izmaiņas 08.01.2010. un 16.03.2010.

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Palīdzība Lindai Kalinichenko

Palīdzība Rodrigo Lormanim

Palīdzība Vladam Kanisavskam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

207 209.67 €