Seko mums Šodien saziedoti jau 277.00 €

Palīdzība Dāvim Gustavam Rabem

Sirsnīgs paldies ziedotājiem. Dāvim Gustavam nepieciešamā summa ir saziedota.

Dāvis Gustavs dzīvo Raunā, un zēnam ir 14 gadi. Dāvis piedzima 25 grūtniecības nedēļā un svēra vien 795 gramus! Zēnam neilgi pēc dzimšanas uzstādīja diagnozi – cerebrālā trieka ar spastisku paraparēzi un kopš 2018. gadā veiktās labās kājas pēdas operācijas Dāvis vairs nestaigā un pārvietojas ratiņkrēslā. Neskatoties uz visām grūtībām, Dāvis ir ļoti dzīvespriecīgs, draudzīgs un ļoti komunikabls pusaudzis. Katru dienu ar prieku apmeklē skolu un zēnam patīk dzīvnieki un viņš spēj brīvi sarunāties angliski.

Dāvis interesējas par ģeogrāfiju, citām valstīm un ceļošanu. Dāvim ir divi lieli sapņi – pašam nostāties uz savām kājām un kļūt par ceļojumu gidu. Lai piepildītu šos sapņus, zēnam ir daudz jāstrādā. Dāvim ir ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija visa gada garumā.

Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo Dāvim nepieciešami 2700 EUR vismaz trīs rehabilitācijas kursiem rehabilitācijas centrā Poga. Viena kursa izmaksas ir 900 EUR. Kopā mums jāpiepilda Dāvja sapņi!

Mēs to varam!

Projekts ievietots portālā 03.03.2020

Projekts noslēgts 16.04.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Suns- vairāk kā draugs

Atkārtota palīdzība Aleksandram Kušlim

Gaisma mūsu brīvībai!

Covid-19 palīdzības fonds

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

585 282.60 €