Seko mums Šodien saziedoti jau 1,444.25 €

Palīdzība Dāvim Cēsniekam

Dāvim nepieciešamā summa ir saziedota. Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Dāvim ir 6 gadi un zēnam ir diagnosticēta cerebrālā trieka ar spastisku tetraparēzi. Dāvis ir pilnībā aprūpējams un asistējams bērniņš. Zēns nerunā, nestaigā, puisēns ir jābaro un jāved specializētajos ratiņos.Dāvis visas savas vajadzības izrāda ar sejas mīmiku un emocijām.katru dienu zēns tiek vests uz specializēto bērnudārzu un to Dāvis dara ar prieku, viņam patīk atrasties sabiedrībā, viņš ir smaidīgs un dzīvespriecīgs. Puisēnam jau esam palīdzējuši saziedot līdzekļus (Seating system), lai Dāvim būtu komfortabli sēdēt ratiņkrēslā un pareizi tiktu balstīta mugura.

Speciālisti rekomendē Dāvim regulāru rehabilitāciju un zēna mamma lūdz mūsu atbalstu, jo Dāvja vajadzībām aiziet ļoti daudz līdzekļu no ģimenes budžeta. Dāvim nepieciešami 2960 eiro, lai apmeklētu četrus intensīvos rehabilitacijas kursus, kuros ietilpst  fizioterapija, audiologopēda, ergoterapeta un osteopāta nodarbības.

Padarīsim Dāvja ikdienu priecīgāku un krāsaināku! Palīdzēsim kopā un mums tas izdosies!

 

Projekts ievietots portālā 02.10.2020

Projekts noslēgts 01.11.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība Artjomam Čubarovam

#Neklusē!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

959 163.59 €