Seko mums Šodien saziedoti jau 2,022.04 €

Palīdzība Dārtai Strazdiņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Dārtiņai ir 4 gadi. Meitenīte ir trešais bērniņš ģimenē un viņai  ir uzstādīta diagnoze – bērnu cerebrālā trieka. Ikdienā Dārtiņa ir priecīga un ļoti smaidīga. Ik dienu  meitenītei ir vajadzīgs līdzcilvēku atbalsts dažādu lietu  un procesu veikšanā. Dārtas ikdiena ir piesātināta ar nodarbībām un speciālistu apmeklējumiem, lai viņa varētu arvien labāk un patstāvīgāk darboties, attīstīties.

Dārtiņa regulāri apmeklē fizioterapeitu, masāžas, osteopātu, logopēdu, kanisterapiju un reitterapiju. Pēdējā  rehabilitācijas kursa laikā rehabilitācijas centrā  “Vaivari”,  speciālisti ieteica Dārtiņai iegādāties “Jobskin tērpu”, kas veicinātu kvalitatīvākas kustības, kā arī koordinētu labāku ķermeņa darbību. Dārtiņai pašai būtu iespējams veikt daudz vairāk lietas patstāvīgāk, tas sniegtu viņai lielu prieku un gandarījumu par sevi un savām spējām. Šī tērpa izmaksas sastāda 786.90 eiro un meitenītes ģimene lūdz mūsu atbalstu. Meitenītes ģimene ir no sirds pateicīga ik vienam, kas palīdzēs, lai viņai būtu šī iespēja tikt pie tik ļoti vajadzīgā tērpa.

Iepriecināsim Dārtiņu un viņas ģimeni. Mums tas izdosies!

Projekts ievietots portālā 30.09.2020

Projekts noslēgts 02.10.2020

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Rūpju bērnu māmiņām

POGA uz riteņiem

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

Palīdzība dzīvniekiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 062 334.71 €