Seko mums Šodien saziedoti jau 425.00 €

Palīdzība Darinai Seņko

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Darinai nepieciešamā summa ir saziedota.

Darinai no Jelgavas novada ir 9 gadi, un viņas diagnoze ir bērnības autisms. Darinai diagnozi uzstādīja divu gadiņu vecumā, un kopš tā brīža meitene regulāri apmeklē dažādus speciālistus un attīstošās nodarbības. 7 gadu vecumā tika uzstādīta papildus diagnoze - epilepsija, kas vēl jo vairāk apgrūtināja ikdienas dzīvi. Darina regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, koriģējošo un Art terapiju, sensoro istabu, neirologu un psihiatru. Meitenes attīstība noris citā tempā nekā viņas vienaudžiem. 9 gados Darinai ir vājas pašaprūpes prasmes, ēdināšana noris diezgan smagi un ļoti izvēlīgā formā, viņai ir asas emocionālās izpausmes, kas var pāriet no izteikta prieka uz lielām dusmām. Darina vēl joprojām ļoti slikti guļ naktīs, un tas ietekmē visu ģimeni.

Darina jau četras reizes ir bijusi uz delfīnterapiju, pēc kuriem ir būtiski meitenītes veselības uzlabojumi. Speciālisti rekomendē delfīnterapiju turpināt arī nākotnē, jo tas labvēlīgi ietekmē Darinas psihoemocionālo stāvokli.

Ikdienā Darina, apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas būtiski uzlabo meitenes komunikācijas un pašaprūpes prasmes, kā arī sniedz būtisku un izglītojošu efektu Darinas vecākiem. Meitenītes vecāku nepagurstoši meklē dažādas iespējas, lai palīdzētu savai meitai attīstīties un sasniegt arvien labākus rezultātus. Darinas rehabilitācijai nākamajam gadam kopā nepieciešami 5800 eiro, no kuriem 2039 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 3761 eiro. 

  • Delfīnterapijas kursu Klaipēdā -1500 eiro;
  • ABA terapija, 52 nodarbības x 35 eiro, kopā 3640 eiro;
  • Osteopāta konsultācijas, 12 x 55 eiro, kopā 660 eiro.

Darinas vecāki lūdz mūsu palīdzību, jo pašiem trūkst līdzekļu, lai nosegtu visas nepieciešamās nodarbību izmaksas.

Palīdzēsim kopā Darinai sasniegt jaunus mērķus!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Projekts noslēgts 02.04.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Bērniem ar autismu

Palīdzība Evitai Kalniņai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 781 303.54 €