Seko mums Šodien saziedoti jau 60.00 €

Palīdzība Darinai Ivanovai

Sirsnīgs paldies viesiem ziedotājaiem! Darinai nepieciešamā summa ortozēm ir saziedota! Jūsu palīdzību gaida arī citi bērni - šeit!

Darina ir jauka 13 gadus veca meitene. Viņai piedzimstot tika konstatēta smaga diagnoze - spina bifida, kas ir iedzimts mugurkaula nervu caurulītes defekts. Tas nozīmē, kas mugurkauls nav noslēgts. Jau otrajā dienā pēc piedzimšanas mazulītei tika veikta operācija. Savos 13 dzīves gados viņa ir pārcietusi jau 10 operācijas. Meitene pārvietojas ar speciālo ortožu palīdzību un ratiņkrēslu. Darina mācās 6. klasē, viņai patīk peldēt un jau gadu Darina nodarbojas ar ratiņkrēsla tenisu. Meitene cer startēt paraolimpiskajās spēlēs. 

Tā kā meteine aug, tad ik pa laikam nepieciešamas jaunas ortozes, kas fiksē ķermeni un nodrošina kustības. Šobrīd Darinai nav piemērotas valsts apmaksātas ortozes, viņas pašreizējās ortozes kalpo jau 3 gadus un jebkurā brīdī var saplīst. Darina konsultējusies pie speciālistiem Igaunijā, kas spēj izgatavot meitenei atbilstošas ortozes.Tās izmaksā 5789 eiro, daļu summas 1707 eiro apmērā apmaksās valsts. Darinas ģimenei pašiem jāmaksā 4082 eiro, taču viņiem šādas naudas nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Darinai!

Projekts ievietots portālā 06.01.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Mazajām sirsniņām Vidzemē

Rūpju bērnu māmiņām

Palīdzība Normundam Pudānam

Mazajām sirsniņām Zemgalē

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

723 689.66 €