Seko mums Šodien saziedoti jau 21,635.46 €

Palīdzība Danielam Savkinam

Daniels ir 14 gadus vecs zēns. Viņa mamma ir smagi slima, tādēļ kopš bērnības par puisēnu rūpējas vecmāmiņa Regīna. Puisim ir autiska spektra traucējumi, viņš dzīvo savā pasaulē, viņu nevar atstāt vienu, jo viņš neapzinās savas uzvedības sekas, viņam jālieto autiņbiksītes. 

Īpašas grūtības rada fakts, ka Danielam piemīt īpatnība atvērt logu un visu mest ārā vai, izejot ārā, bēgt prom pa ielu lielā ātrumā, neņemot vērā satiksmi uz ielas. Nereti viņš aizbēdzis un viņu nācies meklēt ar policijas starpniecību. Vecmāmiņa izdomājusi dažādas viltības, lai puisis tomēr neizbēgtu un vadā viņu saitītē, nereti saskaroties ar cilvēku nosodījumu.

Lai arī savos 66 gados par smagi slimo mazdēlu rūpēties nav viegli, tomēr viņa ir apņēmības pilna darīt visu iespējamo. Tā kā puisim ir labi attīstītas runas spējas, muzikālā dzirde un lieliska atmiņa, tad vecmāmiņa pieņēmusi lēmumu zēnu laist speciālajā skolā ar mācībām latviešu valodā. Viņa uzskata, ka tas ir svarīgi, ka zēns dzīvojot Latvijā, apgūst valsts valodu.

Šogad Daniels uzsācis apmācību pēc ABA terapijas metodes. Pusgada garumā vecmāmiņa veda zēnu uz nodarbībām vienu reizi nedēļā. Terapeite atzinīgi novērtēja Daniela spēju koncentrēties un apgūt jaunas prasmes, tādēļ viņam ieteicams uzsākt intensīvāku kursu. Danielam rekomendētas nodarbības 3 reizes nedēļā 3 mēnešu garumā. Viena nodarbība maksā 20 eiro, mēnesī - 240 eiro, bet 3 mēnešu kurss kopā izmaksā 740 eiro. Daniela vecmāmiņa lūdz palīdzību, lai zēnam būtu  iespēja apgūt jaunas zināšanas un prasmes intensīvajā programmā. Tas ievērojami var atvieglot Daniela ikdienas aprūpi. 

Palīdzēsim Danielam!

Projekts ievietots portālā 19.05.2017

Projekts noslēgts 06.06.2017

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Zemessargam.lv

Dvēseļu dārzs Zvaigžņu bērniem

Palīdzība Ilzei Laucei

Palīdzība Valteram Frīdenbergam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

977 197.18 €